Nauja Pasaulio tvarka

Labas rytas, gerbiamieji! Pasaulis jau niekada nebebus tokiu, koks jis buvo anksčiau. Lapkričio 9-tą dieną mes atsibudome kitoje realybėje. Senos schemos nebeveikia, o naujų kol kas nėra. Krizė…

Mūsų pastebėjimu, šie pokyčiai prasidėjo apie 2013-2014-asiais. Po to buvo referendumas Niderlanduose dėl ES ir Ukrainos asociacijos sutarties, kai šios šalies gyventojai pasakė „Ne!” globalistams. Kaip ir XVI-ame amžiuje revoliuciniai procesai Europoje prasidėjo nuo Nyderlandų. O po to įvyko Didžioji Anglijos buržuazinė revoliucija.

Istorija kartojasi. Mūsų laikais po Nyderlandų referendumo įvyko referendumas Britanijoje dėl „Brexit“… Praktiškai visos žiniasklaidos priemonės pranašavo, jog Didžioji Britanija neišeis iš ES, bet žmonės nusprendė kitaip. Tai buvo labai rimtas, bet dar ne toks garsus skambutis.

Nuaidėjo JAV prezidento rinkimai… Su didele persvara nugalėjo tas, kas daugelio žmonių nuomone nugalėti niekaip neturėjo. Demokratų valdymo laikotarpis nueina.

Štai ir Danijos žiniasklaida prisipažįsta: įvyko revoliucija. Kokią pamoką mes galime iš to padaryti? O tokią, kad žiniasklaida (didelė sisteminė) praranda savo įtaką. Tyli dauguma yra juodoji bedugnė, kurioje dingsta visa liberalioji propaganda. Per rinkimus pralaimėjo CNN, New York Times, Washington Post ir kiti milžinai, ir didėliai miestai. O kas nugalėjo? Demokratija, darbo klasė bei valstiečiai. Nieko neprimena?

Bingo! Analogijos su Lietuva yra akivaizdžios. Pas mus irgi rinkimus nugalėjo valstiečiai. Ne, ne taip. Rinkimus Lietuvoje nugalėjo „Valstiečiai“. Ir „Žalieji“. O faktiškai – depolitizuota darbo klasė, kuriai nusibodo konservatorių rusofobija, darbiečių populizmas, socialdemokratų demagogija ir tvarkiečių betvarkė. Antirusiška retorika nesuveikė tiek JAV, tiek Lietuvoje, palikusi H. Clinton ir konservatorius už borto. Didžiąja dalimi žmonės tiek JAV, tiek Lietuvoje balsavo ne „Už“, bet „Prieš“. Tiktai šis procesas Lietuvoje šiek tiek atsilieka, kadangi mažai šaliai sunkiau priešintis. Tai rodo tas faktas, jog „Žalieji“ (vos neparašiau „žmogeliukai“) atidavė užsienio bei gynybos reikalus konservatyviai prezidentei.

Ateityje mūsų laukia labai įdomūs dalykai: rinkimai Prancūzijoje ir Vokietijoje. Abiejose šalyse valdantieji greitai praranda savo pozicijas. Ką gi, tuo įdomiau bus gyventi.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s