Kijevas ketina nuskandinti Donbasą kraujuje. Su Krymu – kiek sunkiau.

Ukrainos VRM Nacionalinės Gvardijos Karinės tarybos posėdžio metu lapkričio 25-ąją šalies vidaus reikalų ministras Arsenas Avakovas pareiškė, kad per artimiausius dvejus metus teks atlikti „Donbaso Deokupaciją“. Ir pagrindinė našta įvykdant ją atiteks šalies Nacionalinei Gvardijai.

Tiesiai kalbant, faktiškai Ukrainos oficialios valdžios pareigūnas viešai pripažino, kad artimiausiu metu šalis bandys jėga išspręsti Donbaso klausimą, o sutikusi vietinių gyventojų pasipriešinimą nuskandins šią teritoriją žmonių kraujuje. O kaip gi tada būti su Minsko procesu ir prezidento Porošenko žodžiais, kad Donbaso klausimą galima išspręsti išimtinai taikiomis priemonėmis?..

Ko gi telieka laukti nuo žmogaus, kuris Ukrainos televizijos „1+1“ eteryje siūlė „iš karto subormarduoti visus pastatus, užimtus protestuotojų Rytų Ukrainoje“.

62

Savo ruožtu Ukrainos vidaus reikalų vice-ministras okupuotų teritorijų klausimais Georgijus Tuka pasakė, kad per artimiausius 3-5 metus sugrąžinti Krymą į Ukrainą bus neįmanoma. Apie tai jis pareiškė Ukrainos kanalo 112.ua studijoje.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s