Tatjana Ramonienė pozuoja su Rusijos vėliava

Skandalas Šaulių Sąjungoje: Panevėžio rinktinės vėliavą perdavė prorusiškai kandidatei

Gruodį viešojoje erdvėje pasirodė informacija apie tai, jog atsargos kapitonės Tatjanos Ramonienės kandidatūra yra pateikta Lietuvos Šaulių Sąjungos (LŠS) Panevėžio šaulių rinktinės vado pareigoms užimti. Jai kaip laikinai vadei net buvo perduota rinktinės vėliava.

Tačiau beveik tučtuojau pasirodė ir informaciją dėl ponios Ramonienės tinkamumo užimti Panevėžio šaulių rinktinės vado pareigas. Pateikęs jos kandidatūrą krašto apsaugos ministrui tvirtinti LŠS vadas Liudas Gumbinas metų pirmąją savaitę savo teikimą atsiėmė. O priežastis to yra labai banali – internetinėje erdvėje pasirodžiusi nuotrauka, kur Tatjana Ramonienė pozuoja su Rusijos vėliava. Dabartinėje Lietuvoje, kur toks poelgis yra laikomas nelojalumo požymiu to tikrai užteks, kad atsiimti jau pateikta kandidatūrą… Esą tai kažką įrodo…

Panaršę facebooke, galime aptikti dar kelis įdomius dalykus. Pavyzdžiui, tokį: ponia Ramonienė įėjo į savo facebook paskyrą iš Rusijos Irkutsko miesto. Ką ji ten veikė ir kada – galima tik spėlioti…

LŠS L. Gumbinas žada stiprinti reikalavimus nariams ir vadovams.

„Vadų pasikeitimo ceremonijoje rinktinės kovinė vėliava buvo perduota kandidatei į Alfonso Smetonos šaulių 5-osios rinktinės vadus nesulaukus oficialaus ministro patvirtinimo. Šį sprendimą LŠS vadas pripažino skubotu ir nevengia prisiimti asmeninės atsakomybės“, – sakoma LŠS oficialiai išplatintame pranešime.

L.Gumbinas atkreipia dėmesį, kad T.Ramonienė buvo „skatinta už sąžiningą tarnybą Lietuvos kariuomenėje, demonstravo aukštą kompetenciją ir turėjo teisę dirbti su įslaptinta informacija… ji taip pat aktyviai prisidėjo prie Panevėžio šaulių rinktinės veiklos“. Tačiau kaip mes matome viena nuotrauka socialiniuose tinkluose reiškia daugiau, negu dešimtmečiai nepriekaištingos tarnybos.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s