Kompromatas apie Trumpą – visiška klastotė, o jį paleidęs veikėjas spruko

Tuo metu kai tam tikros Lietuvos žiniasklaidos priemonės ir toliau skleidžia atvirą propagandą, vakarų žiniasklaida jau rašo, jog kompromatas apie naująjį JAV prezidentą Donaldą Trumpą greičiausiai buvo visiška klastotė.

Patvirtindama tai BBC rašo, jog paleidęs melagingą informaciją apie Trumpą buvęs Didžiosios Britanijos žvalgybos MI6 pareigūnas Christopher Steele spruko ir slepiasi nenustatytoje vietoje. Komprometuojanti naująjį JAV prezidentą informacija pasirodė svetainėje BuzzFeed. Nepaisant to, jog svetainės redakcija negalėjo nei patvirtinti nei paneigti pateiktos informacijos, ja patikėjo daug žiniasklaidos priemonių, tame tarpe ir Lietuvos. Nepaisant to, kad tokiu pat būdu neturint įrodymų būtų galima teigti, pavyzdžiui, jog Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė iš tikrųjų gimė berniuku o būdama dvejų metų padarė operaciją ir pakeitė lytį, daug žmonių patikėjo nieko nepagrįstai informacijai.

BBC žurnalistas Paul Wood iš karto viešai pareiškė, jog pateiktoje informacijoje yra daug nesutapimų ir prieštaravimų. JAV nacionalinės žvalgybos vadovas James Clapper oficialiai pareiškė, jog negali patvirtinti paskleistos informacijos.

Sukūręs kompromatą C. Steele perdavė jį nepriklausomai organizacijai kuri dėjo pastangas, kad Trump nebūtų išrinktas JAV prezidentu. Bet dabar buvusio žvalgo buvimo vieta yra nežinoma.

Šių metų sausio 20-ąją Donaldas Trumpas tapo 45-tu JAV prezidentu, o jo pirmtakas Barakas Obama paliko Baltuosius Rūmus. Šią situaciją kaip ir daug kitų originaliai apjuokino Prancūzijos žurnalas „Charlie Hebdo“.

109

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s