VSAT vadas Renatas Požėla sėdi sudėjęs rankas

Skandalas VSAT: užkardos vadas tapo pirma antirusiškos sienos auka

Piktnaudžiavimu ir vagyste įtariamas Lietuvos Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) prie VRM Pagėgių rinktinės Šilgalių užkardos vadas nušalintas nuo tarnybos 3 mėnesiams. Išvakarėse jis buvo sulaikytas kolegų pasieniečių.

46-erių Šilgalių užkardos vadą Ramūną Maksvytį VSAT Pagėgių rinktinės Ikiteisminio tyrimo skyriaus pasieniečiai sulaikė sausio 25 d. Pareigūnas įtariamas piktnaudžiavimu tarnyba ir vagyste. Jis net buvo suimtas, bet po dviejų parų iš areštinės jis buvo paleistas ir nuo tarnybos nušalintas 3 mėnesiams.

Šiame Pagėgių rinktinėje atliekamame ikiteisminiame tyrime R. Maksvytis nėra vienintelis įtariamasis, tačiau kitų pareigūnų pavardės pakol kas slepiamos.

Prieš porą savaičių VSAT savo vado lupomis viešai paskelbė statysianti sieną pasienyje su Rusijos Kaliningrado sritimi. Mūsų šaltinių VSAT duomenimis šią sieną planuojama statyti būtent Šilgalių užkardos saugomajame ruože. Na, turbūt ponas Maksvytis ir nesuprato, jog ši Lietuvos sienos atkarpa yra ne jo asmeninė, bet Lietuvos žmonių nuosavybė.

Nepriklausomų žurnalistų asociacija ne kartą atkreipdavo savo skaitytojų dėmesį į betvarkę Lietuvos VSAT sistemoje. Bet Tarnybos vadovybė ir šį kartą vengia bendravimo su plačiąja visuomene šiais klausimais, vaidindama jog viskas eina savo kelių ir jokių problemų nėra.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s