Prancūzija prezidento rinkimų išvakarėse: apklausose pirmauja M. Le Pen

Prancūzijos dešiniųjų lyderė Marine Le Pen pirmauja apklausose prieš pirmąjį Penktosios Respublikos  prezidento rinkimų turą, įvyksiantį balandžio 23 dieną, informuoja „Euronews“.

Nepaisant baiminimosi dėl dar vienos euroskeptikų pergalės ir Europos Sąjungos (ES) ateičiai atsidūrus itin realioje grėsmėje, politikės populiarumas apklausose auga kiekvieną dieną. Šiuo metu M. Le Pen palaikymas siekia 26 proc. Tačiau ne visi palaiko šią kandidatę. Vienas vyras teigė: „Bjauru matyti, kad pirmauja M. Le Pen, bet ką mes galime padaryti, taip jau yra, kad prancūzai yra kvaili“.

„Mane šiek tiek ima panika, nežinau, ką galvoti, tai mane liūdina“, – teigė kita moteris. Po skandalo, buvusio Prancūzijos premjero Francois Fillon rinkiminė kampanija žlunga. Dėl šios situacijos naudos turėtų gauti centristas, kandidatas į prezidentus liberalių pažiūrų Emmanuelis Macronas. Priešrinkiminėse apklausose palaikymas E. Macronui siekia 23 proc. Prireikus antrasis Prancūzijos prezidento rinkimų turas įvyks gegužės 7-ąją, jame susirungs du pirmajame ture daugiausiai balsų pelnę kandidatai.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s