JAV operacija „Maldos namai“: didžiausiam genocido aktui žmonijos istorijoje – 72-ji

Lietuvos elito gynėjai, JAV/NATO karo nusikaltėlių gauja jau be jokio vargo okupavo Lietuvą ir jaučiasi čia kaip bet kurioje JAV kolonijoje – šlaistosi girti, kelia muštynes, prievartauja, o jeigu jau užsigeidžia ypatingo, “aukštesnės rasės“ verto malonumo, nusikabina kur nors prie Kauno prokuratūros Lietuvos valstybinę vėliavą ir įtikinamai čiabuviams paaiškina, kas čia šeimininkas, žmogus baltas, o kas negras.

Ar jūs žinote kokios yra pačios masiškiausios žudynės žmonijos istorijoje? Tai ne Hirosimos ar Nagasaki tragedija, tai yra Tokijo bombardavimas.

Prieš 72 metus 1945 m. kovo 10 d. Lietuvos “draugų“ seneliai Japonijoje elgėsi lygiai taip pat ir dar įtikinamiau – japonai iki pat šiol tiki, kad Hirosimą ir Nagasakį bombardavo TSRS. O štai jankiai tik vertė japonus būti draugiškais “aukštesnės rasės“ atvykėliams.

JAV šauniųjų “taikos ir demokratijos“ karių įvykdytos operacijos “Maldos namai“ (visi išsigimėliai labai mėgsta savo nusikaltimus sakralizuoti ir simbolizuoti) metu 1945-tųjų kovo 10-ąją Japonijos sostinėje Tokijuje buvo sudeginti gyvi oficialiais Japonijos duomenimis 300 000 taikos gyventojų – senių, moterų , vaikų… Tie, kuriems pasisekė, pasakojo, kad Sumides upės vanduo virė, o metalinis tiltas per ją lydėsi ir lašėjo metaliniais lašais į vandenį…

334 JAV bombonešiai „B-29“ skrido 15 metrų atstumu vienas nuo kito (minimalus efektyvus atstumas) ir numetė napalmo padegamąsias bombas, kurių dėka per vieną naktį buvo sudeginta 330 tūkstančių (40 % nuo visų) gyvenamųjų namų, apie 10 mln. žmonių liko be stogo virš galvos.

Šioje operacijoje JAV karinės oro pajėgos prarado 14 lėktuvų: mat dėl tokio didelio bombonešių kiekio paskutiniai krito nesusidoroję su pirmaisiais sukelta turbulencija.

Ar JAV kariai suprato atliekantys genocido aktus? Akivaizdu kad taip! JAV KOP generolas Curtis Emerson LeMay, kuris vadovavo ne tik Hiroshima bei Nagasaki branduoliniam bombardavimui, bet ir operacijai “Maldos namai“ 1945-ais metais pasakė: „Aš manau, kad jeigu mes pralaimėtumėme karą, aš bučiau nuteistas kaip karinis nusikaltėlis“. Pats karinis nusikaltėlis pragyveno beveik 84-ius metus ir numirė savo namie 1990-ais metais.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s