Migrantų keliama betvarkė: Vokietijoje gaujos atvykėlių puola vietinius policininkus

Europos Sąjungos gyventojai ima priprasti prie to, kad jiems reikia taikstytis su šalia jų gyvenančiais migrantais iš „karštųjų“ pasaulio taškų. Vietiniai valdžiai nepatinka, jog atvykėliai nenori paisyti europietišką tvarką o dažniausiai apskritai ją ignoruoja, bet nieko negali padaryti ne tik paprasti žmonės, bet dažnai ir teisėsaugos pareigūnai, kurie taip pat yra puldinėjami migrantų.

Vokietijos žiniasklaidos duomenimis praėjusią savaitę du Hamburgo miesto policininkai-patruliai buvo sumušti gaujos musulmonų.

Grupė migrantų musulmonų neva meldėsi automobilių parkavimo aikštelėje Hamburgo Sankt Georgo rajone. Jų maldai pasibaigus, policininkai paprašė pateikti asmens pažymėjimus, tačiau jie atsisakė tą padaryti. Kai pareigūnai pabandė suimti migrantus, penki iš jų užpuolė policininkus. Vienas iš gaujos buvo užšokęs policininkui ant nugaros, kai šis bandė sulaikyti jo bendrą.

Vienam policininkui pavyko neutralizuoti užpuolikus ašarinėmis dujomis. Pareigūnų iškviestas pastiprinimas sulaikė keturis užpuolikus, tačiau vėliau jie buvo paleisti.

„Policijos pareigūnai buvo sužeisti, bet galėjo tęsti tarnybą“, – pareiškė Hamburgo policijos atstovas.

Tai ne vienintelis atvejis, kai „Merkel svečiai“ Hamburge užpuola policininkus. Vasario viduryje miesto policija buvo užpulta apie 100 juodaodžių iš Ganos gaujos, kurie buvo nepatenkinti tuo, kad vieną iš jų neįleido į vietinį kazino.

Be to migrantai yra teroro grėsmės Europoje šaltinis. Pavyzdžiui, ketvirtadienį 20 valandą 50 minučių Diuseldorfo geležinkelio stotyje teroristas su kirviu užpuolė keleivius. Septyni žmonės sužeisti, trys iš jų yra sunkios būklės. Apie teroristą pranešama, kad jis yra išeivis iš „buvusios Jugoslavijos“, tačiau konkreti valstybė iš kurios jis atvyko nenurodyta . Jei nutylima – veikiausiai reiškia iš kurios nors musulmonų apgyvendintos respublikos, kurios, o ypač Kosovo, tapo tarptautiniais islamo terorizmo lizdais. Pranešama, kad teroristui 36 metai. Šiuo metu jis gyveno Vuppertalyje (Vokietija). Tuo tarpu Herno mieste sulaikytas 19- metis migrantas žmogžudys, nužudęs 9 metų vaiką ir visa tai paskelbęs internete, jo bute atrastas dar vienas lavonas. Kaip jau priimtas Vokietijoje, kaip skelbiama po kiekvieno teroro akto: „įtariama, kad jis – psichikos ligonis.“

Lietuvoje, tuo tarpu, niekas ir neabejoja, kad islamo teroristai yra psichiškai nesveiki, todėl lietuviai ir nenori, kad valdžia juos vežtų į Lietuvą.

Lietuvių patarlė sako: „Durnių ir bažnyčioje muša“. O vokietį muša jo namuose į šalį nekontroliuojamai plūstantys migrantai iš Afrikos, Artimųjų Rytų bei Vidurio Azijos. Deja tokia yra šiandieninės Europos realybė.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s