Savaitės nusivylimas – Raigardas Musnickas

Lietuvos žiniasklaida naudojama informaciniame kare. Ji dažnai skleidžia tendencingą ir net melagingą informaciją bei kursto karą, t.y. užsiima propaganda.

Bet Raigardas Musnickas iki šiol lyg ir stengėsi laikytis neutralumo. Deja ir jis neištvėrė…

Penktadienio rytą jis tiesioginiame Žinių Radijo eteryje (nuo 3:00 iki 3:15) pasakė: „Rusams yra tas pats. Jie investuoja į žvalgybą, į gynybą, į karinę pramonę, jai nesvarbu, kad ten reiškia jų žmonės kažkur ten už Uralo JAU ŠUNIS GAUDO IR VERDA“.

Būtų nenuostabu išgirsti tokius žodžius nuo pavyzdžiui Ukrainos propagandistų, kurie rašo, kad rusai dėl sankcijų valgo ežius.

Kur Musnickas pasisėmė tokios informacijos? Pirminis šaltinis? Reikia jo paties ir paklausti. Ar jis siūlo patikėti jo šiais žodžiais be įrodymų?

Žinoma klausimų išlieka. Įsivaizduokit Panevėžio dydžio miestą ir jame 30 tūkstančių vyrų gaudančių šunis maistui… Klausimas iš kur tiek šunų atsiranda mieste, kad gaudant juos pavyktų pramisti miestams? Šunys juk auga kelis metus – ne kaip grybai po lietaus…

Įdomus faktas – diena anksčiau jis pats savo laidoje uždavė klausimą: „Kas nulėmė išaugusį nepasitikėjimą žiniasklaida?“ Įdomu, kaip ponas Musnickas patsai mano?…

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s