Lietuvos šauliai tiesiogiai padeda žudyti žmones Ukrainos kariuomenei?

Kovo 7-tą dieną Lietuvos šaulių sąjungos svetainėje buvo patalpinta žinia su antrašte „Lietuvos šauliai rytų Ukrainos gyventojams perdavė elektros generatorių“. Deja Lietuvos žiniasklaidai įprasta, jog straipsnio turinys neatitinka antraštės. Šis atvejis – būtent toks, nes pačiame jo tekste mes galime perskaityti: „Lietuvos šaulių sąjunga nuo karo kenčiantiems Rytų Ukrainos gyventojams perdavė humanitarinę pagalbą. Avdijivkos, Mariupolio ir Severodonecko apylinkių gyventojams šauliai nugabeno dyzelinius elektros generatorius bei aktyvias taktines ausines“.

Ir žemiau „Šiuo metu kai kuriose fronto linijose yra sutrikęs elektros tiekimas. Iš Lietuvos perduoti generatoriai galės būti naudojami slėptuvių apšvietimui ir šildymui, komunikacijų įrangai įkrauti.

Grupės nariai (Ukrainos) kariškiams nugabeno tris galingus 5 KW dyzelinius generatorius ir taktines aktyvias ausines, kurios nutildo šūvių garsus, bet kartu esant tylai gali pastiprinti silpnus garsus ir leidžia anksčiau išgirsti sėlinantį priešą“.

Palaukite, jūs perdavėte „humanitarinę pagalbą“ „nuo karo kenčiantiems Rytų Ukrainos gyventojams“ ar „kariškiams“. Tai ne tas pats!

Ir po to sakinys „humanitarinė pagalba“ numato, kad tai yra nesusiję su karo veiksmais ir neskirti kariams dalykai.

Ir pabaigoj „Į Lietuvą remontui nuolat siunčiama sugadinta speciali karinė naktinio matymo įranga“. Ar „speciali karinė naktinio matymo įranga“ irgi yra humanitarinė pagalba???

Lietuvos žiniasklaida dažnai priekaištavo Rusijai už tai jog ji humanitarinės pagalbos kolonomis esą gabendavo ginklus į Rytų Ukrainą. O ką dabar daro Lietuvos šaulių sąjunga? Ar tai yra humanitarinę pagalbą?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s