Donaldas Trumpas: atėjo laikas konstruktyviai dirbti su Rusija

JAV prezidentas Donaldas Trumpas sekmadienį pareiškė norintis konstruktyviai dirbti su Rusija. Apie tai jis parašė savo Twitter paskyroje.

Baltųjų Rūmų šeimininkas papasakojo apie pirmą oficialų susitikimą su Rusijos prezidentu, kuris įvyko penktadienį Hamburge per Didžiojo dvidešimtuko (G-20) viršūnių konferenciją. Uždavė D. Trumpas Putinui klausimus apie tariamą Rusijos kišimosi į JAV prezidento rinkimus. Paskiau per Twitter jis pridūrė:  „Dukart stipriai spaudžiau prezidentą Putiną apie Rusijos kišimąsi į mūsų rinkimus. Jis atkakliai tai neigė. Aš jau pateikiau savo nuomonę…“

Pats V.Putinas pasakė, kad JAV prezidentas per jų susitikimą priėmė jo paneigimus.

D.Trumpas pareiškė, kad jiedu galėtų bendradarbiauti kai kuriose srityse, įskaitant Siriją ir kibernetinį saugumą. Baltųjų rūmų vadovas teigia, kad sekmadienį vienoje Sirijoje nustatytoje „deeskalavimo zonoje“ paskelbtos paliaubos „išgelbės daug gyvybių“.

„Dabar laikas judėti į priekį ir konstruktyviai dirbti su Rusija“, – mano JAV lyderis. Grįžęs iš ES į Vašingtoną D.Trumpas nurodė, kad kalbėjosi su V.Putinu apie sumanymą įkurti „neįveikiamą kibernetinio saugumo padalinį“, kad būtų užkirstas kelias potencialioms kibernetinėms atakoms, nukreiptoms prieš ateityje vyksiančius rinkimus.

Primename, kad pirmas oficialus V. Putino ir D. Trumpo susitikimas įvyko liepos 9-tą dieną Hamburge. Jis truko apie 2 valandas ir 20 minučių.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s