Ukrainos nekontroliuojamų teritorijų ministro pavaduotojas: „Ukraina kol kas neturi jokių įrodymų, kad Donbase yra Rusijos kariai“

“Ukrainos valdžia kol kas neturi jokių teisinių įrodymų, kad Donbase kariauja Rusijos reguliarioji kariuomenė,“ – interviu dienoraščiui „Apostrof“ pasakė Ukrainos nekontroliuojamų teritorijų ministro pavaduotojas Georgijus Tuka.

„Nepaisant visų dedamų pastangų mes kol kas negalime juridiškai įrodyti Rusijos reguliariosios kariuomenės padalinių buvimo čia,“ – pareiškė aukštas Ukrainos pareigūnas.

„Mes galime bandyti emocingai įrodyti, bet paties klausimo tai neišspręs. Taip gali daryti tiktai politikai, kurie dirba savo elektoratui, apgaudinėdami žmones ir manipuliuodami jais.“ – pridėjo G. Tuka.

Anksčiau Kijevo valdžia daug kartų yra tvirtinusi jog karinio konflikto zonoje Donbase esą kariauja Rusijos reguliarioji kariuomenė, tačiau jokių rimtų įrodymų niekada nepateikė. Rusija savo ruožtu visus kaltinimus neigia. Neigia juos ir vienas Ukrainos ministrų pavaduotojas.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s