Viena: somalietis pabėgėlis sunkiai sužalojo moterį nes jos šuo – „nešvarus“

Nauji papročiai ir gyvenimo būdas įsigali Europos Sąjungoje po to kai Angelos Merkel pakviesti svečiai iš Šiaurės Afrikos ir Artimųjų Rytų ėmė kraustytis į Europą. Šio kvietimo ji vis dar neatšaukė! Ateiviai kurių daugumą sudaro musulmonai ėmė diegti čia savo papročius ir gyvenimo būdą.

Bet kaip žinia jie laiko „nešvariu gyvuliu“ ne tiktai kiaulę, bet ir šunį. Austrijos žiniasklaida praneša jog musulmonu „pabėgėlių“ papročius ant savo kailio turėjo progos patirti Vienos gyventoja, 54 metų amžiaus Ingrida T. Šiuo metu moteris tebeguli ligoninėje, jai atliktos dvi operacijos. Ji reabilituojasi po to kai jai buvo implantu pakeistas sudaužytas kelio sąnarys. Ją suluošino somalietis „pabėgėlis“ už tai, kad ji vedžiojo „nešvarius gyvulius“ – du šunis.

Vienos gyventoja Ingrida T. vedžiojo du savo šunis. Pasak moters šuo Roso jau bėgo namo, kai pamatė moterį su musulmoniška parandža ir pribėgo prie jos. Tada Ingridą užpuolė Austrijoje prieglobsčio prašantis somalietis ir parvertė ją ant žemės. Kai ją bandė išlaisvinti nuo užpuoliko, ji tik šaukė: „nelieskite mano kojos“. Kelio sąnarys buvo pilnai sudaužytas. Ligoninėje moteriai buvo įstatytas kelio implantas.

Klausimas, kas mokės už reabilitaciją ir kitas ligoninės išlaidas? Ingridos advokatas nežino. Austrijos VIP svečias, kuris sužalojo moterį, neturi sveikatos draudimo.

Kas šį „Merkel svečią“ paskatino užpulti austrę? Kas sukėlė jo agresiją? Somalietis pasakė: „Mums nereikalingi šunys, kurie yra nešvarūs.“

Šunis ir kiaules islamas laiko „nešvariais gyvūnais“. Šunis laikyti namuose islamas draudžia. Šunis leidžiama laikyti tik medžioklės tikslams, apsaugai ir ganyti bandą, t. y. tik laisvėje ir tik tada, kai jis atneša žmogui praktinę naudą. Jei laikai šunį ne tiems tikslams, prarandi kas dieną po vieną karatą iš savo būsimo gyvenimo. Musulmonas privalo daryti namazą 5 kartus per dieną. Jeigu meldžiantis prie jo prisiliečia šuo, tenka pradėti namazo ritualą iš naujo.

Šis incidentas Austrijoje turėtų būti perspėjimu visiems „pabėgėlių“ vežėjams į Lietuvą, kad veždami šiuos visai svetimos kultūros žmones jie ateityje susidurs su tomis pačiomis problemomis, su kuriomis susiduria išprotėjusi nuo globalizmo ir liberalizmo Vakarų Europa.

Šveikas pasakojo, kad vienam čekų valstiečiui labai pagailo sušalusio šuns, gulinčio ant kelio. Šis geraširdis atsinešė šunį į namus, o kad šuo sušiltų, pakišo jį žmonai po kaldra. Pasirodė, kad šuo buvo pasiutęs, o atšilęs apriejo visą šeimą, o naujagimį suėdė.

Pamokanti Šveiko istorija, ar ne? Labai primena „Merkel svečių“ istoriją, kurie vos atsidūrę po bobulės Merkel kaldra, ir ten sušildyti, kapoja europiečiams galvas, sprogdina, traiško sunkvežimiais.

Gal nereikia įsileisti pasiutusių šunų į savo namus, tada ir mūsų augintiniai netaps „nešvariais“?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s