„Merkel svečiai“ sukėlė pogromą per vokiečių tautinę šventę Baden-Viurtemberge

Vokietijos žiniasklaida praneša jog praėjusį savaitgalį liepos 15-16 dienomis pietvakarių Vokietijoje Schorndorf Baden-Viurtembergo žemėje vokiečių tautinių švenčių metu pabėgėliai sukėlė organizuotą pogromą.

Šeštadienio-sekmadienio naktį miesto Schorndorf parke susirinko apie tūkstantį ateivių jaunuolių, kurie čia sukėlė pogromą. Į bandančius įvesti tvarką policininkus jie mėtė butelius, akmenis, kitus daiktus. Užfiksuoti keli kūno sužalojimai. Vietinė žiniasklaida praneša kad po miestą šlaistėsi šių ginkluotų peiliais ir šaunamaisiais ginklais banditų gaujos po 30-50 žmonių. Dauguma iš jų buvo girti. Vietos policija nepajėgė susidoroti su riaušininkais ir iškvietė paramą iš kitų rajonų.

Dar išvakarėse šiame mieste buvo užfiksuoti trys seksualinės prievartos atvejai, kuriuos įvykdė „pabėgėliai“ iš Irako ir Afganistano. Į Schorndorf miestą yra atvežti 700 „Merkel svečių“.

Praeitą savaitgalį „pabėgėliai“ vykdė nusikaltimus ir kituose Baden-Viurtembergo žemės miestuose Roitlingene ir Bioblingene.

Grubi lytinė prievarta kitokia prievarta prieš tautinio festivalio svečius, dalyvius ir policiją Schorndorf sukėlė Vokietijoje šoką, rašo die Welt. Policija jau ne pirmą kartą prarado kontrolę. Taip buvo pernai Kiolne per naujuosius metus, taip buvo Hamburge pe G20 susitikimą šį mėnesį.

Kas prieš pusantrų metų vyko Kiolne, dabar persikėlė į mažus Vokietijos miestus, rašo Pi-news.

Policijos duomenimis riaušininkus pavyko nuraminti tiktai naktį apie 3 valandą. Už lytinę prievartą dar šeštadienį buvo suimti trys afganai, prašantys prieglobsčio. Sekmadienį apie suėmimus pranešama nebuvo.

Vokietijoje ir kitose ES valstybėse vykstantys „pabėgėlių“ pogromai yra jėgų kurios nori „naujos, maišytos, islamizuotos Europos“ veiklos rezultatas. Kas per „paukštis“ yra Angela Merkel, organizavusi Europos užtvindymą Afrikos ir Azijos gyventojais, pasakoja jos biografija ir apdovanojimai.

Įspūdingos ir kitų ES globalistų skiriamų vadovų biografijos. Lygiagrečiai su jais Europos naikinimu užsiima tarptautinis mafiozis Sorošas (Rotšildų patikėtinis) ir jo finansuojamos NVO.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s