Į skandalą dėl R.Sikorskio įžeidimų Lietuvai sureagavo Lenkijos prezidentūra: tai neatspindi dabartinės pozicijos

Lenkijos prezidentūra sureagavo į skandalą, kurį įplieskė paviešinti buvusio šios šalies užsienio reikalų ministro Radoslawo Sikorskio ir buvusio „PKN Orlen“ vadovo Jaceko Krawieco pokalbių įrašai, kuriuose nepagarbiai atsiliepiama apie Lietuvą. Prezidentūros kanceliarijos valstybės sekretorius Krzysztofas Szczerskis išplatino savo komentarą.

„Paviešinti buvusio URM vadovo Radosławo Sikorskio ir buvusio „PKN Orlen“ pirmininko Jaceko Krawieco pokalbių įrašai neatspindi dabartinės Lenkijos valdžios pozicijos Lietuvos atžvilgiu“, – žiniasklaidai pasakė Lenkijos Respublikos Prezidento kanceliarijos valstybės sekretorius K.Szczerskis. Komentaru su Lietuvos žiniasklaida pasidalino Lenkijos Respublikos ambasada Vilniuje.

Taip pat teigiama, kad prezidento atstovas pabrėžė, jog Lenkijos ir Lietuvos dvišaliai santykiai bus aptarti š. m. rugpjūčio 23 dieną jo planuojamo vizito Vilniuje metu.

Pokalbio įrašas buvo paviešintas sekmadienį. Kalbėdamiesi R.Sikorskis ir J.Krawiecas nevengė necenzūrinių pasisakymų apie Lietuvą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s