Dmitrijus Gordonas: JAV Ukrainoje naudoja Michailą Saakašvilį kaip taraną

Taip vadinamos „Orumo revoliucijos“ išdavoje, Ukrainos valdžioje atsirado to neverti žmonės. Ir jų tiek daug, kad jau net nepadoru. Tai ką matome Ukrainos valdžioje yra jau nebejuokinga, tai labai blogi, amoralūs žmonės (nepaisant to su šiais žmonėmis itin aktyviai bendradarbiauja Lietuvos valdžia ir jai pavaldžios struktūros, remia juos finansiškai, ginklais – red.)

JAV valstybės sekretoriaus R. Tilersono ir Ukrainos prezidento P. Porošenko susitikime buvo kalbama, kad valdžia Ukrainoje turi būti visiškai pakeista priešlaikiniuose rinkimuose.

Rusijos prezidentas V. Putinas pasakė JAV prezidentui D. Trampui esąs pasiruošęs dirbti su bet kokia valdžia Ukrainoje, išskyrus dabartinę maidano.

Šiuo metu į Ukrainą prasibrovęs žmogus be pilietybės Michailas Saakašvilis yra politikas su kiaušiais. Jis yra amerikiečių projektas ir JAV šiuo metu M. Saakašvilį Ukrainoje naudoja kaip taraną.

Šiuos ir daugiau įdomių pastebėjimų rugsėjo 13 d. televizijos kanale „112 Ukraina“ išsakė ukrainiečių žurnalistas Dmitrijus Gordonas.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s