Estijos konservatoriai protestuoja prieš ES pabėgėlių kvotas

Maždaug 150 protestuotojų iš Estijos konservatyvios liaudies partijos (EKRE) surengė demonstraciją prie Europos Sąjungos viršūnių susitikimo vietos Taline, protestuodami prieš Bendrijos imigracijos politiką ir pabėgėlių kvotų sistemą.

Susirinkusieji laikė plakatus su užrašais vokiečių ir anglų kalbomis, raginančius nutraukti vadinamąją „multikulti“ – Europos multikulturalizmo politiką.

„Mes nepritariame ES pabėgėlių kvotoms, – sakė EKRE pirmininkas Martinas Helme naujienų agentūrai „The Associated Press“. – Vokietija, kanclerė Angela Merkel, prezidentas Emmanuelis Macronas ir Europos Komisijos pirmininkas Jeanas-Claude’as Junckeris negali mums nurodinėti, ką įsileisti į Estiją, o ko ne.“

„Nemanau, kad turėtų kokia nors imigracija iš musulmoniškų šalių“ į Europą, sakė jis. Iki šiol pagal ES pabėgėlių paskirstymo planą Estijoje įsikūrė apie 80–100 pabėgėlių. Nepaisant keliamo triukšmo, kuris kartais užgoždavo į susitikimą atvykstančių lyderių pareiškimus, kol kas pranešimų apie kokius nors incidentus nėra.

Ką gi tenka konstatuoti kad estai kol kas aplenkia lietuvius daugumoje visuomenės raidos ir gyvenimo  sričių.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s