Lietuva padės organizuoti Ukrainos televizijos ir radijo transliacijas Donecko srityje

Lietuva perduos Ukrainai 7 skaitmeninės antžeminės televizijos siųstuvus. Vyriausybė pritarė atitinkamam Susisiekimo ministerijos siūlymui.

Įranga bus pasitelkta siekiant sukurti bendrą informacinę erdvę Ukrainos Donecko srities teritorijoje, rašoma pranešime spaudai.

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis tikina, kad Lietuva ir toliau siekia padėti Ukrainai visomis išgalėmis.

„Ukraina yra svarbi Lietuvos partnerė. Esame neabejingi šalies ir jos regionų poreikiams. Šiandien patvirtintas projektas yra dar vienas konkretus Lietuvos paramos ir geros valios gestas Ukrainos žmonėms“, – teigia premjeras.

Šių metų liepos 25 dieną Ukrainos Donecko srities valstybinė administracija kreipėsi į Lietuvos Vyriausybę su prašymu padėti atkurti Ukrainos televizijos ir radijo transliacijas šios šalies Donecko srityje. Rugsėjo 21 dieną Ukrainos Donecko srities administracija pateikė prašymą AB “Lietuvos radijo ir televizijos centras” dėl galimybės perduoti Ukrainai skaitmeninės antžeminės televizijos transliavimo įrangą. Susisiekimo ministerija, kaip AB “Lietuvos radijo ir televizijos centras” valstybei nuosavybės teise priklausančių akcijų valdytoja, pasiūlė Ukrainai perduoti 7 skaitmeninės antžeminės televizijos siųstuvus.

Ką gi Lietuva tiesiogiai prisidės plaunant smegenis Ukrainos žmonėms ir skleidžiant tame tarpe ir melagingą informaciją.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s