Ukrainos žiniasklaida – netikrų naujienų šaltinis

Ukrainos žiniasklaida – informacinio karo prieš Rusiją ir kitus „Ukrainos priešus“ įrankis. Toje vietoje kur anksčiau buvo visuomenės informavimo priemonės dabar liko tik propagandinis šiukšlinas ir tuoj mes tai įrodysime.

Lapkričio 5-tą dieną daugelis Ukrainos žiniasklaidos priemonių pranešė jog Kryme rusai esą nužudė ukrainietį aktyvistą už Ukrainos vėliavą. Jos tai pranešė su nuorodą į patriotinį aktyvistą Romaną Kovalį, kuris savo „Facebook“ paskyroje parašė kad „rusų okupantai“ esą išmėtė Ukrainos patriotą Sergejų Kanikovskį pro 13-tojo aukščio langą už tai kad jis savo balkone pakabino Ukrainos vėliavą. Apie tai pranešė laikraštis „Segodnya“, „Komentarii.ua“, „Obozrevatel“ ir kiti.

Tačiau įdėmūs internautai patikrino šią „informaciją“ ir paneigė paskleistą melą. Jie atrado mirusiojo sunų Dmitrijų Kanikovskį ir išsiaiškino kad jo tėvui buvo 75-eri metai ir jis senai ir sunkiai sirgo – jam buvo problemų su smegenų kraujagyslėmis dėl ko jis dažnai prarado galimybę teisingai orientuotis erdvėje. Jis ir anksčiau turėjo sveikatos sutrikimų. Šį kartą anot sūnaus jis buvo paliktas vienas namuose ir išėjo pro langą pats dėl ko ir įvyko ši tragedija.

Ar perduodanti Ukrainai antžeminės televizijos retransliatorius Lietuva planuoja padėti Ukrainai skleisti tokias „žinias“?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s