Pentagono vadovas J. Mattisas nusišnekėjo: „JTO leido JAV kariams įžengti į Siriją“

Kalbėdamasis su žurnalistu JAV gynybos sekretorius Jamesas Mattisas pasakė kad Jungtinių Tautų Organizacija (JTO) leido JAV kariams įžengti į Siriją nors tai melas ir toks leidimas JAV nebuvo duotas. Atitinkama stenograma yra patalpinta JAV Gynybos sekretoriato oficialioje interneto svetainėje.

Spaudos konferencijos metu žurnalistas paklausė J. Mattiso: „Žinote, Assad (Sirijos prezidentas – red.) sako kad jis prašė Irano ir Rusijos pagalbos ir jų kariai veikia Sirijos teritorijoje jo leidimu. Bet jis sako kad niekada nekvietė amerikiečių ir kad jūsų kariai veikia Sirijoje neteisėtai. Kokį teisinį pagrindą jūs turite tam kad kariauti Sirijoje?“

Nustebęs Pentagono vadovas taip atsakė į užduotą klausimą: „Žinote, JTO sako kad ISIS, kad mes galime persekioti ISIS. Ir mes įžengėme ten kad išvyti juos iš Sirijos. Bet tai nereiškia kad mes paliksime Sirijos teritoriją ir leisime teroristams grįžti kaip ISIS 2.0. Bet mes esame nustebę. Ir tai yra žingsnis link derybų Ženevoje“.

Akivaizdu kad JAV karo ministras bando pateisinti JAV įvykdyta ir tebevykdomą tarptautinės teisės pažeidimą ir karinę agresiją nes amerikiečių kariai (kaip ir Lietuvos kariai) neturėjo ir neturi jokio teisinio pagrindo karinei invazijai į suverenios valstybės teritoriją.

Anksčiau BBC demaskavo purviną JAV koalicijos sandorį su „Islamo Valstybės“ teroristais ir parodė kas iš tikrųjų remia tarptautinį terorizmą. Apie kokį ISIS 2.0 galima kalbėti kai JAV vadovaujama koalicija uždariusi teroristus Rakos mieste ir turėjusi galimybę sunaikinti šias pabaisas leido 4000 teroristų laisvai pabėgti? Gal jie amerikiečiams savi?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s