Politikų reitingai: V.Matijošaičio populiarumas auga ir toliau

Kauno mero Visvaldo Matijošaičio populiarumas toliau auga, rodo šeštadienio „Vilmorus“ apklausa, kurią skelbia dienraštis „Lietuvos rytas“. Pirmojoje vietoje esančios prezidentės Dalios Grybauskaitės populiarumas išliko beveik nepakitęs – ją palankiai vertina 63,3 proc. respondentų (spalį 62,9 proc.) V.Matijošaitis išlieka antras, jo populiarumas išaugo vienu procentiniu punktu ir šį mėnesį siekia 52,7 proc., spalį jį palankiai vertino 51,7 proc. respondentų. „Čia jo asmeninis rekordas – 53 procentai yra daugiausia, kiek jis yra pasiekęs“, – sako „Vilmorus“ vadovas Vladas Gaidys.

Trečioje vietoje – premjeras Saulius Skvernelis, kurį teigiamai vertina 51,3 proc. respondentų. Praėjusį mėnesį jų buvo 49,3 proc.

„Nuo vasaros stabilizavosi (S.Skvernelio reitingai). Buvo kritimo laikotarpis, ir partija Valstiečių ir žaliųjų krito, ir Ramūnas Karbauskis, ir S.Skvernelis (prarado populiarumą). Šiuo metu stabilizavosi jo reitingas“, – kalbėjo V.Gaidys. Nedaug nuo premjero atsilieka užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, kurį palankiai vertina 50,9 proc. (spalį – 47,2 proc.) Skandalas dėl neblaivumo skaudžiai smogė parlamentaro Lino Balsio reitingui: jį palankiai vertinančių sumažėjo nuo 23,4 proc. spalį iki 10,3 proc. lapkritį. Pasak V. Gaidžio, tai ryškiausias neigiamas pokytis visuomenės vertinime šį mėnesį.

„Vilmorus“ apklausa atlikta lapkričio 10–19 dienomis.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s