Lietuva provokuoja karą ir smurtą: planuoja perduoti Ukrainai ginkluotės už beveik 2 mln. eurų

Lietuva planuoja perduoti Ukrainai daugiau kaip 7 tūkst. „Kalašnikovo“ automatų, šovinių bei kitos ginkluotės, tarp jų ir prieštankinės. Perduodamos ginkluotės vertė šiuo metu siekia 1,93 mln. eurų, juos įsigydama Lietuva buvo išleidusi per 3 mln. eurų, nurodoma Vyriausybės nutarimo projekte.

Didžiąją dalį iš daugiau kaip 7 tūkst. vienetų ginklų sudaro Lietuvos nebenaudojami „Kalašnikovo“ automatai, beveik 2 mln. vienetų šovinių

Taip pat bus perduodama daugiau kaip 80 kulkosvaidžių, keliolika minosvaidžių, prieštankinių ginklų, kitokios ginkluotės. Lietuva nebe pirmą kartą šalies karinėms pajėgoms nebereikalingą ginkluotę perduoda Ukrainai ir dėl šio karo palaikymo yra gavusi Rusijos protesto notą.

Pirmą kartą Lietuva ginkluotės elementų Ukrainai perdavė 2014 metais, netrukus po to, kai Ukrainos rytuose prasidėjo pilietinis karas tarp vietinių separatistų ir vyriausybės pajėgų.

Beje Ukrainos “juodojoje rinkoje” dabar laisvai galima nusipirkti bet kokį ginklą o vietinė teisėsauga tam nelabai priešinasi. Todėl labai įmanoma kad ši ginkluotė žudys ne tik tuos kas nepanoro paklusti fašistų kolaborantų gerbėjams bet ir tuos kas nepanors geruoju atiduoti „tikriems Ukrainos patriotams“ savo pinigus ar verslą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s