Facebook: įsikišimui į Brexit Rusija išleido net 97 JAV centus

Naujienų agentūra Reuters praneša jog socialinio tinklo Facebook duomenimis Rusija išleido net 97 centus politinei reklamai Brexit išvakarėse.

Kaip žinia Didžiosios Britanijos parlamentas kreipėsi į Facebook administraciją su prašymu suteikti informaciją apie apmokėtų susijusių su Rusija šio socialinio tinklo profilių aktyvumą šio balsavimo išvakarėse.

Facebook jau išsiuntė savo išvadas komisijai kuri analizuoja kaip agitacija socialiniuose tinkluose tame tarpe ir finansuojama iš užsienio veikia padėtį Didžiojoje Britanijoje.

Socialinio tinklo administracija paaiškino jog ji tyrė profilius ir puslapius susijusius su prokremliška organizacija “Internet Research Agency“ (IRA) kuri apmokėjo politinę reklamą prieš referendumą. Kaip žinia IRA yra rusų organizacija kurioje anot kai kurių tyrinėtojų dirba šimtai žmonių kurie reklamuoja prokremlišką turinį socialiniuose tinkluose.

„Mes nustatėme kad susiję su IRA profiliai išleido nedidelę pinigų sumą (0,97 JAV dolerių) reklamos skelbimams britų auditorijai šiuo laikotarpiu“. – pasakė kompanijoje.

Pranešama kad ši suma buvo išleista trims reklamoms patalpinti. Kiekviena iš jų taip pat buvo nukreipta į amerikiečių auditoriją ir liečia migracijos klausimus, o ne referendumą dėl išstojimo iš ES.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s