Apklausa: Visvaldas Matijošaitis toliau kopia į politinių reitingų viršūnę

Palankiausiai vertinama šalies politike išlieka šalies vadovė Dalia Grybauskaitė, o antroje vietoje įsitvirtina Kauno meras Visvaldas Matijošaitis, rodo šeštadienį dienraščio „Lietuvos rytas“ skelbiama „Vilmorus“ apklausa.

Pagal ją, prezidentę D. Grybauskaitę palankiai vertina 65,3 proc. apklaustųjų (lapkritį – 63,3 proc.), o nepalankių vertinimų šalies vadovė surinko 20,9 proc. (19,8 proc. lapkritį). Kauno merą V. Matijošaitį palankiai vertina 55,5 proc. respondentų (lapkritį – 52,7 proc.), o nepalankių vertinimų jis sulaukė iš 14,3 proc. apklaustųjų (lapkritį – 14,8 proc.).

„D. Grybauskaitė stabiliai pirmoje vietoje, 65 proc. teigiamai ją vertina, antroje vietoje V. Matijošaitis, 55 proc. teigiamai vertinamas, ir pastebimas V. Matijošaičio augimas, jau keli mėnesiai jis yra antroje vietoje“, – apklausos rezultatus pakomentavo „Vilmorus“ vadovas Vladas Gaidys.

Trečioje vietoje lieka premjeras Saulius Skvernelis. Anot V. Gaidžio, jo reitingas stabilizavosi, tačiau sociologas pastebi, kad žiūrint tik pagal teigiamų ir neigiamų vertinimų skirtumą, jį aplenktų užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius. Premjerą S. Skvernelį palankiai vertina 49,8 proc. apklaustųjų (lapkritį – 51,3 proc.), neigiamai jį vertinančių yra 25,5 proc. (lapkritį – 23,7 proc.). Užsienio reikalų ministrą Liną Linkevičių palankiai vertina 48,6 proc. (lapkritį – 50,9 proc.), o nepalankių vertinimų ministras sulaukė iš 15,7 proc. respondentų (lapkritį – 16,7 proc.). V. Gaidys pažymi, kad L. Linkevičius yra palankiausiai vertinamas ministras, o iš viso kabineto septyni ministrai turi teigiamą ir septyni – neigiamą – balansą. Tarp prasčiausiai vertinamų ministrų – sveikatos apsaugos Aurelijus Veryga, jį 58,2 proc. apklaustųjų įvertino neigiamai ir tik 17,8 – teigiamai.

Reprezentatyvią visuomenės apklausą dienraščio „Lietuvos rytas“ užsakymu bendrovė „Vilmorus“ atliko gruodžio 1–10 dienomis.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s