Vartojimo visuomenė: „Apple“ prisipažino, kad tyčia lėtina senesnių „iPhone“ telefonų darbą

JAV technologijų milžinė „Apple“ pripažino, kad naujausia programinės įrangos versija „iPhone“ telefonams lėtina senesnių modelių darbą.

Anksčiau šią savaitę įvairius prietaisus testuojančios bendrovės „Geekbench“ įkūrėjas Johnas Poole‘as pranešė, jog, senstant baterijai, „iPhone 6s“ ir „iPhone 7“ modeliai ima veikti lėčiau, rašo „The Wall Street Journal“.

Besiteisindami telefonų gamintojo atstovai tikina jog taip daroma tam, kad būtų išvengta netikėto telefonų išsijungimo.

„Apple“ pripažino, kad „iPhone“ telefonų ličio jonų baterijos laikui bėgant silpsta ir esant kai kurioms sąlygoms, pavyzdžiui, naudojantis telefonu šaltyje ar senkant baterijai, nebesusidoroja su apkrova. Dėl to įrenginys gali atsijungti, nes tai numatyta siekiant apsaugoti „jo elektroninius komponentus“, nurodo „Apple“. Tam, kad užkirstų kelia tokiems „iPhone 6“, „iPhone 6s“ ir „iPhone SE“ atsijungimams, kurie sukėlė daugybę nusiskundimų, „Apple“ pakoregavo savo operacinę sistemą, kad sulėtintų tam tikrų daugiausia resursų reikalaujančių užduočių atlikimą. Viena iš tokių užduočių, pavyzdžiui, yra „Snapchat“ filtro sukūrimas.

„Mūsų tikslas yra suteikti klientams geriausią potyrį, kuris apima bendrą įrenginio darbą ir jo darbo pratęsimą“, – nurodoma kompanijos pranešime.

Tačiau tokie išmaniųjų telefonų gamintojos rinkodaros specialistų paaiškinimai tenkina toli gražu ne visus. Kai kurie ekspertai apkaltina „Apple“ tokiu keliu stimuliuojant naujų telefonų pardavimus.

Vartojimo visuomenėje gamintojai nėra suinteresuoti tuo kad klientas gautų kokybišką bei patikimą produktą, kuris ištarnautų savo šeimininkui daug metų. Todėl prekių gamybai vadovauja ne inžinieriai bet  rinkodaros specialistai kieno tikslas yra vienintelis – gauti pelną. Tad jie ir gauna – tiek tradiciniais keliais tiek naudodamiesi neleistinais metodais.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s