Dalia Grybauskaitė: „Su kaimynais yra geriau bendradarbiauti o ne kariauti“

Per šventinį interviu žurnalistui Pauliui Gritėnui Lietuvos prezidentė padarė kelis tokius pasisakymus už kuriuos kiti Lietuvos politikai jau būtų pavadinti Kremliaus šnipais ir Lietuvos valstybės išdavikais.

„Taip, kaimynas kelis metus ar artimiausiu metu bus sudėtingas, ir manome kad jų vadovas išliks tas pats, matomai, kad panaši situacija taip pat gali išlikti. Bet aš tikrai nenorėčiau numoti ranka arba pasakyti kad čia jau nereikia nei bendrauti nei mėginti… Visi keičiamės ir situacija keičiasi, ir geopolitinė situacija keičiasi ir todėl visada reikia turėti.. Na, ne tai kad vilties, bet pasirengimo būti atviriems pakyčiams ir jeigu reikia keisti ir savo poziciją neatsisakant vertybių bet visada galvoti kad su kaimynais … visada geriau yra bendradarbiauti, prekiauti negu kariauti“. – pasakė Dalia Grybauskaitė.

Ką galėtų reikšti tokie prezidentės žodžiai? Ar tai yra tam tikra žinutė Kremliaus šeimininkams? Toks savotiškas atsiprašymas už anksčiau pasakytus žodžius kad Rusija yra teroristinė valstybė? Ir kad Lietuvos vadovybė Rusijos atžvilgiu laikosi ne tokios jau griežtos bei principingos pozicijos ir pasirengusi, kaip pasakė D. Grybauskaitė, „keisti savo poziciją tam tikrais klausimais“?

Komentarų: 1

  1. visalaika ji buvo dviveide, isverstaskure, pati kaimynus apmete sudais o dabar nori buti gerute.Nesuprantu kai rinko ja pirma karta i prezidentus kodel niekas nesidomejo jos praeitimi….

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s