Prie Libijos krantų nuskendo daugiau kaip 25 migrantai

Prie Libijos krantų nuskendus nedideliam laivui, kuriuo galėjo plaukti apie 150 migrantų, žuvo mažiausiai 25 žmonės, šeštadienį pranešė dvi vokiečių nevyriausybinės organizacijos.

„Guminis laivelis nuskendo į šiaurę nuo Tripolio (buvusi Libijos valstybės sostinė – red.) Per incidentą žuvo mažiausiai 25 žmonės. Tikslūs skaičiai kol kas nežinomi. Avarijos vietoje yra Italijos karinės jūrų pajėgos,“ – socialiniame tinkle „Twitter“ pranešė Vokietijos pagalbos organizacija „Sea Watch“.

Italijos pakrančių apsaugos pareigūnai naujienų agentūrai AFP pranešė, kad iš skęstančio laivo buvo išgelbėti 85 žmonės. Pasak jų, iki šiol ištraukti aštuonių žmonių lavonai.

Iki 2011-tų metų Libija buvo viena iš turtingiausių ir išsivysčiusių Šiaurės Afrikos regiono valstybių, tačiau po agresyvios JAV, Didžiosios Britanijos, Italijos, Kanados ir Prancūzijos karinės intervencijos šios valstybės vyriausybė buvo sunaikinta, valstybės vadovas sudraskytas, pati valstybė nustojo egzistavusi o šalies teritorijoje buvo sukurtas daugelis teroristų bazių. Buvo pranešimų kad šioje šalyje vyksta prekyba žmonėmis. Pastovus pilietinis karas ten vyksta iki šiol. Dėl šių priežasčių daugelis paprastų žmonių bėga į Europą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s