Ukrainoje nusišovė buvęs karinis lakūnas kaltinamas Malaizijos Boingo numušimu

Ukrainos žiniasklaida praneša kad kovo 18-tą dieną Ukrainos Nikolajevo mieste savo namuose nusišovė atsargos kapitonas, buvęs Ukrainos karinis lakūnas – 29-ierių metų Vladislavas Vološinas. Incidentas įvyko kai namuose buvo visa šeima. Vyras nusišovė į krutinę todėl dar kurį laiką jis buvo gyvas ir žuvo tik ligoninėje.

Atvykę į įvykio vietą kriminalistai ir tyrėjai nustatė kad vyras nusišovė iš pistoleto „PM“ be numerių. Išimtas iš būto ginklas nukreiptas į ekspertizę.

Buvusio karininko artimieji papasakojo kad pastaruoju metu jis buvo prislėgtas. Po atsistatydinimo iš kariuomenės jis ėjo Nikolajevo miesto oro uosto direktoriaus pareigas.

Vladislavas Vološinas buvo fronto smogiamojo lėktuvo „Su – 25“ lakūnu, dalyvavo karo veiksmuose Donbase, atliko 33 karinius skrydžius. 2014-tų metų rugpjūčio 29-tą dieną jo lėktuvas buvo numuštas, tačiau karininkas išgyveno.

Rusija daug kartų kaltino V. Vološiną numušus Malaizijos „Boingo“ lėktuvą virš Donbaso. 2014-tais metais žiniasklaida išplatino interviu su buvusiu Ukrainos kariškiu kuris tarnavo kartu su V. Vološinu Dnepropetrovsko srityje. Pastarasis sugrįžęs iš eilinio skrydžio be amunicijos esą pasakė jam, kad jis numušė „ne tą lėktuvą“.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s