Popiežius Pranciškus rugsėjo mėnesį lankysis Baltijos šalyse: renginių programa

Ketvirtadienį oficialiai pranešta, kad popiežiaus Pranciškaus vizitas į Baltijos šalis įvyks šių metų rugsėjo 22-rą – 25-tą dienomis. Taip pat buvo paskelbta jo vizito į Lietuvą programa.

Popiežius Pranciškus atvyks į Lietuvą šeštadienį, rugsėjo 22-ąją, jo lėktuvas Vilniaus oro uoste turėtų nusileisti 11.30 val. Čia numatyta pasisveikinimo ceremonija. Po jos Katalikų bažnyčios vadovas vyks į Prezidentūrą, kur numatyti susitikimai su šalies vadove, valdžios ir visuomenės atstovais bei diplomatais.

16.30 val. popiežius lankysis Aušros vartų koplyčioje, Katedros aikštėje susitiks su jaunimu bei lankysis Vilniaus arkikatedroje.

Sekmadienį, rugsėjo 23-iąją, 8.15 val. popiežius vyks į Kauną, kur Kauno Santakos parke laikys Šv. mišias, Kauno kurijos rūmuose pietaus su vyskupais, Kauno arkikatedroje susitiks su dvasininkais. Iš Kauno popiežius vyks į Vilnių, kur lankysis ir melsis Okupacijų ir laisvės kovų muziejuje.

Pirmadienį, rugsėjo 24 dieną, įvyks jo oficialus vizitas į Latviją, o antradienį, rugsėjo 25 dieną – į Estiją.

Popiežius Pranciškus bus antrasis Šventasis Tėvas, viešėjęs Lietuvoje. Popiežius Jonas Paulius II Lietuvoje lankėsi 1993 metų rugsėjo 4–8 dienomis.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s