FIFA prezidentas D. Infantino: „Šis čempionatas – geriausias istorijoje!“

Prieš kelias valandas Maskvoje baigėsi geriausias visų laikų pasaulio futbolo čempionatas. Finale įveikusi Kroatiją, o prieš tai beveik visus pagrindinius pretendentus į čempionės titulą – Belgiją, Urugvajų ir Argentiną, – Prancūzijos rinktinė pelnytai išsikovojo pasaulio taurę. Trečia vietą užėmė belgai, o žemiausia pagal pasaulio reitingą tarp visų čempionato dalyvių Rusijos rinktinė iškrito tik ketvirtfinalyje po baudinių serijos pralaimėjusi tai pačiai Kroatijai.

Geriausiu turnyro futbolininku išrinktas ir “Auksinį kamuolį“ gavo kroatas Luka Modrič, geriausiu jaunu čempionato žaidėju tapo prancūzų puolėjas Kilianas Mbape, geriausiu vartininku paskelbtas ir “Auksinę pirštinę“ nusipelnė belgų vartų sargas Tibo Kurtua, o geriausiu puolėju pripažintas anglas Haris Keinas.

Nepaisant nepaprastos tarptautinės situacijos, atviros antirusiškos propagandos vakarų žiniasklaidoje, kai kurių politikų raginimų net visiškai boikotuoti šias sporto varžybas jos įvyko sklandžiai ir buvo organizuotos labai aukštame lygyje. Tarptautinės futbolo asociacijų federacijos (angl. – FIFA) prezidentas Džani Infantino (it. – Giovanni Vincenzo Infantino) per spaudos konferenciją pavadino šį čempionatą geriausiu visų laikų pasaulio futbolo čempionatu.

„Tai yra nepaprastas, puikus pasaulio čempionatas. Nuo pat turnyro pradžios mes jautėme labai stiprias emocijas… Šiuos porą metų aš sakiau kad 2018-tų metų pasaulio pirmenybė taps geriausiu visų laikų čempionatu. Ir dabar aš galiu pasakyti tai dar kartą: esu tvirtai įsitikinęs kad tai yra tikrai geriausias pasaulio futbolo čempionatas istorijoje. Aš norėčiau padėkoti visiems kas prisilietę prie jo organizavimo“. – pabrėžė D. Infantino.

Paskiau paaiškėjo kad pagrindinė FIFA pretenzija varžybų organizatoriams yra ta kad stadionuose ir televizijos transliacijose buvo pernelyg daug … gražių merginų. Taip, mūsų gerbiamas skaitytojau, Jūs nesuklydote: per daug gražių merginų. Matyt kitų priekaištų nėra. O štai rodyti per daug gražių merginų yra kažkaip netolerantiška. Tačiau tai dar kartą įrodo kad rusai surengė tikrai puikią futbolo šventę su kuria mes Jus ir sveikiname.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s