Izoliacija tęsiasi: Rusijos prezidentas sušoko Austrijos ministrės vestuvėse

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas šeštadienį sudalyvavo Austrijos užsienio reikalų ministrės Karinos Kneissl vestuvėse.

V.Putinas buvo vienas iš maždaug šimto Gamlico kaimelyje vykusių K.Kneissl ir verslininko Wolfgango Meilingerio vestuvių svečių. Rusijos lyderis šventės metu buvo užfiksuotas šokantis su K.Kneissl. Jis taip pat atsivežė kazokų chorą, kuris giedojo jaunavedžiams.

Austrijos opozicijos politikai sukritikavo K.Kneissl sprendimą į savo vestuves pakviesti V.Putiną, nes, pasak jų, tai daro žalą Austrijos siekiui tapti „nuoširdžia tarpininke“ derybose tarp Europos ir Rusijos.

Ceremoniją saugojo šimtai policijos pareigūnų, o kelias tarp netoliese esančio Graco oro uosto ir Gamlico buvo uždarytas tiek V.Putinui atvykstant, tiek išvykstant. Beje reikia pažymėti kad vestuvių ceremonijoje Rusijos prezidentas užėmė garbės svečio vietą prie pat jaunavedžių o Austrijos kancleris sėdėjo su kitais svečiais.

Rusijos prezidentą į oro uostą palydėjo Austrijos kancleris Sebastianas Kurcas. Iš Austrijos Rusijos lyderis išskrido tiesiai į Vokietiją, kur dalyvavo susitikime su Vokietijos kanclere Angela Merkel.

K.Kneissl į užsienio reikalų ministro postą nominavo Austrijos laisvės partija (FPO), kuri nuo 2016 metų turi pasirašiusi „bendradarbiavimo paktą“ su Rusijos valdančiąja partija „Vieningoji Rusija“. Nuo praėjusių metų gruodžio FPO yra valdančiojoje koalicijoje su šalies kanclerio S.Kurzo vadovaujama „Austrijos liaudies partija“ (OVP).

Rinkimus laimėjusios partijos savo kampaniją statė ant antiimigracinės platformos.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s