VTEK pradėjo tyrimą dėl Arvydo Sekmoko interesų deklaravimo. VSD kontroliuojamų „žurnalistų“ rankomis bando susidoroti su nepatogios informacijos skleidėju?

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) pradėjo tyrimą dėl Vilniaus miesto savivaldybės tarybos nario Arvydo Sekmoko elgesio deklaruojant privačius interesus. Tyrimui atlikti VTEK įstatymas numato 3 mėnesių terminą.

Tyrimas pradėtas esą po 15min.lt portalo, kur darbuojasi ir VSD agentas Dovydas Pancerovas,  žurnalistės pranešimo. Jo metu bus aiškinamasi, ar A.Sekmokas tinkamai deklaravo privačius interesus.

Skundikė pranešė, kad A.Sekmokas interesų deklaracijoje nenurodo, jog valdo bendrovės „Labbis“ akcijas. Regsitrų centro duomenimis, šios įmonės akcijų jis turi nuo 1991 metų. Įstatymas įpareigoja politikus interesų deklaracijoje nurodyti juridinius asmenis, kuriuose dalyvauja jie ir jų sutuoktiniai. A.Sekmoko turto deklaracijoje, pateiktoje Valstybinei mokesčių inspekcijai, nurodoma, kad 2017 metais bendra jo valdomų akcijų vertė siekia 3 tūkst. eurų.

Buvęs konservatorių energetikos ministras A.Sekmokas trečiadienį papildė interesų deklaraciją. Jis nurodė tapęs Seimo nario Vytauto Bako visuomeniniu konsultantu, tačiau ryšio su valdoma įmone deklaracijoje vis dar neatskleidė.

„Akcijų įsigijau turbūt dar 1990 metais. (…) Suma nedidelė, vos 2 proc., (…) gerai, kad priminė, deklaruosiu“, – naujienų agentūrai BNS sakė A.Sekmokas.

A.Sekmoko deklaracijoje rašoma, kad jis parlamentarui, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) nariui V.Bakui patarinėja nuo rugpjūčio mėnesio pabaigos.

Nesenai A. Sekmokas pranešė kad Lietuva vienaip ar kitaip pirks elektrą iš Baltarusijoje statomos Astravo atominės elektrinės.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s