Sirijoje pirmąkart nuo 2011-ųjų vyksta vietos rinkimai

Sirijoje sekmadienį prasidėjo rinkimai į vietos valdžios organus – pirmieji nuo 2011-ųjų gruodžio, pranešė šalies naujienų agentūra SANA.

Kaip pranešė agentūra, į 18 478 vietas tarybose pretenduoja per 40 tūkst. kandidatų. Balsavimas vyksta 6 551 rinkimų apylinkėje. Balsavimas turėtų baigtis 19 val. vietos (ir Lietuvos) laiku, tačiau prireikus rinkimų apylinkių darbo laikas gali būti pratęstas.

Tuo tarpu užsienio žiniasklaida pažymi, kad rinkimai vyksta teritorijose, kurias kontroliuoja Sirijos vyriausybė. Pasak žiniasklaidos, naujai išrinkti asmenys turėtų turėti daugiau pareigų nei jų pirmtakai. Tai esą yra susiję su būtinybe atkurti šalį.

Prezidento rinkimai Sirijoje, kuriuos nugalėjo dabartinis šalies vadovas Basharas al Assadas, įvyko 2014 metais, o parlamento rinkimai buvo surengti 2016-aisiais.

Kaip ir buvo laukiama JAV jau paskelbė kad nepripažįsta šių rinkimų rezultatų nes jie esą nedemokratiški. Pasaulio žandaro nuomonė ai yra „neteisinga demokratija“. Matyt Vašingtono manymu spręsti ar rinkimai buvo demokratiški ar nedemokratiški gali tiktai JAV. Laimei taip nėra.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s