Šnipo S.Skripalio apnuodijimu kaltinami rusai naudojosi prostitutėmis ir rūkė „žolę“

Rusijos išdaviko ir buvusio Karinės žvalgybos pareigūno Sergejaus Skripalio apnuodijimu įtariami Aleksandras Petrovas ir Ruslanas Boširovas prieš įvykdydami nusikaltimą linksminosi su prostitutėmis, rūkė „žolę“ ir net susipyko su vieno Londono viešbučio svečiais. Apie tai sekmadienį rašo „The Sun“.

Rytų Londone esančio dviejų žvaigždučių viešbučio „City Stay Hotel“ svečiai sakosi atpažinę ir įsiminę įtariamuosius Aleksandrą Petrovą ir Ruslaną Boširovą. Liudininkai tvirtina, jog šie du vyrai prieš nusikaltimą audringai linksminosi su moterimis. O tai tarsi paneigia anksčiau iškeltą versiją, kad A.Petrovas ir R.Boširovas esą Rusijos žvalgai.

Vienas iš viešbučio svečių „The Sun“ pasakojo, jog su A.Petrovu ir R.Boširovu susidūrė naktį prieš S.Skripalio apnuodijimą.

„Po darbo grįžau į savo kambarį ir ruošiau maistą, kažką panašaus į vakarienę. Buvo šeštadienio vakaras, taigi viešbutyje kaip įprastai savaitgaliais buvo ramiau. Bet aš užuodžiau stiprų žolės kvapą iš jų kambario. Tai buvo jų kambario durys, neabejotinai – sakė liudininkas. – Vėliau ten buvo moterų, manau, prostitučių. Neabejotinai jie užsiėmė seksu, girdėjau tai garsiai ir ilgai. Ten tikrai buvo moteris, nemanau, kad jie užsiėmė seksu tarpusavyje.“

Svečias pasakojo pasibeldęs į kambario duris, bet niekas jų neatidarė.

„Girdėjau juos kalbant rusiškai“, – sakė liudininkas.

„The Sun“ rašo, kad dėl triukšmingų rusų skundėsi ir kiti viešbučio svečiai. Kitą rytą A.Petrovas ir R.Boširovas paliko viešbutį ir išvyko į Solsberį, kur ir buvo apnuodytas 67-erių Sergejus Skripalis ir 34-ių jo dukra Julija.

A.Petrovas ir R.Boširovas įtariami kovo 4-ąją ištepus S. Skripalio namų durų rankeną kovine nervus paralyžiuojančia medžiaga „Novičiok“. „Novičiok“ paveikti Skripaliai ir jiems į pagalbą atskubėjęs policininkas liko gyvi, bet netikrą kvepalų buteliuką, kuriame buvo tos medžiagos likučių, po kelių savaičių rado vienas vyras – vietinis valkata, gyvenantis netoli Solsberio esančiame Eimsberio miestelyje. Numanomus kvepalus jis atidavė savo draugei Dawn Sturgess, ši jais pasipurškusi apsinuodijo ir mirė. Britanijos vyriausybė pareiškė, kad galutinė atsakomybė už pasikėsinimą į Skripalius tenka Rusijos prezidentui, tačiau Maskva tai įnirtingai neigia ir tvirtina, kad visus cheminius ginklus Rusija sunaikino prižiūrint Cheminio ginklo draudimo organizacijai.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s