S.Skvernelis vėl parodė kaip toli yra Lietuvos valdžia nuo paprastų žmonių

Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis sako, kad jį labai nustebino Mindaugo Basčio patekimas į antrąjį Seimo rinkimų turą.

„Antros vietos užėmimas mane, švelniai tariant, labai nustebino. Kita vertus, reikia pripažinti, mes Vilniuje, Seime, dažnai mąstome ar matome kitaip negu tai daro mūsų šalies gyventojai rajonuose, miesteliuose“, – teigė ministras pirmininkas.

Premjeras teigia manantis, kad asmuo, kurį Konstitucinis Teismas pripažino pažeidus Konstituciją, neturėtų dirbti Seime.

„Žmogus, kuris pripažintas, jog pažeidė Konstituciją, tikrai neturėtų būti įstatymų leidžiamojoje valdžioje, Seime“, – LRT radijui sakė premjeras.

Vienas pagrindinių pretendentų į Lietuvos prezidento postą nedviprasmiškai pademonstravo kam jis simpatizuoja antrame rinkimų ture Zanavykų apygardoje.

“Tai yra tarpinis žmonių sprendimas ir aš tikiuosi, kad nebus taip, kad turėsime Seime kolegą, kuris pripažintas kaip sulaužęs priesaiką”, – kalbėjo S.Skvernelis.

Sekmadienį Zanavykų apygardoje renkant parlamento narį konservatorių atstovė Irena Haase gavo 34 proc. balsų, M. Bastys – 20 proc. Antrasis turas vyks rugsėjo 30 dieną.

Seimo nario vieta Zanavykų apygardoje liko laisva, kai joje išrinktas ir spausdamas kitų deputatų bei Lietuvos VSD M.Bastys atsisakė parlamentaro mandato. Sprendimą trauktis iš Seimo jis priėmė, kai per apkaltą parlamente neužteko balsų panaikinti jo mandato ir dėl to prie Seimo buvo surengtas tūkstantinis mitingas.

Konstitucinis Teismas M.Bastį pripažino sulaužius priesaiką ir šiurkščiai pažeidus Konstituciją, kai nuslėpė savo ryšius su buvusiu KGB darbuotoju Piotru Vojeika. M.Bastys teigia, kad prieš jį vykdyta organizuota provokacija.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s