Bulgarijoje žiauriai nužudyta televizijos žurnalistė

Bulgarijos policija tiria žiaurų 30-ies metų televizijos žurnalistės Viktorijos Marinovos nužudymą. Šalies  žiniasklaida skelbia, jog nusikaltimas buvo padarytas vakar Rusės mieste.

Pirminiais duomenimis, moteris buvo išprievartauta ir žiauriai sumušta. Rusės miesto regioninis prokuroras Georgijus Georgijevas teigė, kad jaunos moters mirtį sukėlė smūgiai į galvą bei smaugimas.

„Jos mobilusis telefonas, automobilio raktai, akiniai ir dalis drabužių buvo dingę“, – sakė G. Georgijevas, pridūręs, kad prokurorai tiria įvairias versijas – tiek asmenines, tiek susijusias su V. Marinovos darbu.

 Žurnalistė Viktorija Marinova dirbo „TVN“ televizijoje, turėjo 7-erių metų dukrą. Paskutinėje jos ištransliuotoje laidoje buvo kalbinti žurnalistai, kurie tyrė machinacijas, susijusias su ES lėšomis. Anksčiau šiems žurnalistams vykdant tyrimą, juos buvo sulaikę Bulgarijos policijos pareigūnai. Manoma, kad nužudyta žurnalistė planavo tęsti tyrimą, todėl vienas iš pagrindinių motyvų tiriant šią bylą yra profesionali veikla.

Organizacijos „Reporteriai be sienų“ (RSF) duomenimis pasaulyje kas savaitę vidutiniškai nužudoma po vieną žurnalistą. Savo ruožtu Bulgarija RSF žiniasklaidos laisvės indekse šiais metais nukrito į 111 vietą – žemiausią tarp visų Europos Sąjungos valstybių narių.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s