„Twitter“ pašalino tūkstančius paskyrų, raginusių nedalyvauti JAV rinkimuose

Socialinis tinklas „Twitter“ spalio mėnesį panaikino tūkstančius sukurtų paskyrų, neva priklausančių Demokratų partijos šalininkams, kuriose buvo skelbiamos žinutės, raginusios JAV rinkėjus nebalsuoti svarbiuose kadencijos vidurio rinkimuose į Kongresą, pranešė žiniasklaida.

Remiantis žiniasklaidos pranešimais, „Twitter“ penktadienį paskelbė, kad „pašalino nemažai paskyrų už bandymą automatiškai dalytis dezinformacija – tai prieštarauja mūsų politikai“.

Anot CNN televizijos, paskyros, apie kurias socialinį tinklą informavo Demokratų partijos Kongreso rinkimų kampanijos komitetas, buvo panaikintos rugsėjo pabaigoje ir spalio pradžioje.

„Šių metų rinkimams esame sukūrę atvirų komunikacijos kanalų ir nustatę tiesioginę, aiškią problemų sprendimo tvarką rinkimų pareigūnams, Krašto saugumo departamentui ir abiejų pagrindinių partijų kampanijų organizatoriams,“ – sakoma „Twitter“ pareiškime.

Jame nurodoma, kad automatinių paskyrų tinklas greičiausiai buvo valdomas iš Jungtinių Valstijų, tačiau nepaaiškinama, kaip šios paskyros veikė.

Reaguodamas į nuogąstavimus dėl taip vadinamo Rusijos kišimosi į 2016-ųjų JAV prezidento rinkimus, „Twitter“ jau ne vieną mėnesį stengiasi pašalinti automatiškai sukurtas ir fiktyvias paskyras, kurių paskirtis yra manipuliuoti viešais pokalbiais šiame socialiniame tinkle.

JAV prezidentas Donaldas Trumpas neseniai pasiskundė, kad “Twitter“ ištrynė kai kurių jo šalininkų paskyras.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s