Rusijai dar efektyviau atgrasyti Lietuva kuria dar tris naujus karinius miestelius

Įvedant maisto korteles toliau tęsiasi šalies militarizacija. Lietuva planuoja sukurti dar tris naujus karinius miestelius. Skelbiama, kad tai vieni didžiausių projektų Lietuvoje, o visi trys miesteliai valstybei kainuos 155 milijonus eurų.

Krašto apsaugos ministerija planuoja statyti karinius miestelius Šiauliuose, Šilalės ir Vilniaus rajonuose.

Informuojama, kad projektą ministerija įgyvendins pasitelkusi verslą.

Viceministras Giedrimas Jeglinskas, pristatydamas projektus potencialiems investuotojams aiškino, kad šie kariniai miesteliai taps Rusijos atgrasymo priemone.

„Šių karinių miestelių dėka kuriame atgrasymą. Tai yra, stipriname kariuomenę, bendradarbystę su mūsų partneriais, su NATO, Europos Sąjungos šalimis ir mūsų ryšiais su visuomene, kas yra dar svarbiau kalbant apie atgrasymą“, – pasakė viceministras.

O jūs, kultūrininkai, toliau nieko nematykite, negirdėkite, kovokite dėl savo 75 eurų ir leiskite tiesiogine to žodžio prasme šizofrenikams toliau plėstis.

Šią iniciatyvą pakomentavo Signataras Zigmas Vaišvila554

Kol tylintys medikai, retkarčiais apie save primenantys mokytojai, ir tų nelaimingų 75 EUR vis laukiantys kultūros darbuotojai (duos juos, ar neduos? o iš ko atims?) vis laukia stebuklo (nors ir supranta, kad jis pats savaime neįvyks, tik vis dar viliasi patys sau, nors vaikystėje mūsų protas buvo mažiau paveikus ir sakydavovome, kad viltis – kvailių motina), tai Lietuvos lėšos jau švaistyte švaistomos šimtais milijonų ir net milijardais.

Pseudonepriklausomybės „projektams“, Lietuva darymui karo poligonu. Lyg sveiko proto žmogus nesuprastų, kad po karo mūsų teritorijoje nieko neliks, tik tuščia nuniokota teritorija.
Pabradės karinis poligonas, iškirtus miškus, išplėstas dvigubai ir tapo didesnis nei Kauno miestas. Jame pastatyti pastati, kad ruoštis karo mūšiams miestuose – šiais laikais vienintelėse vietose, kur galima dideliame mieste dar priešintis.

Ar atsimenate tie, kurie gyvenote sąmoningą mūsų Atgimimo laikotarpį, kaip mes džiaugiamės Tarybinės armijos pažabojimu, poligonų mažinimu, gamtosaugos reikalavimų taikymu ne tik ciivliuose objektuose, bet ir kariniuose daliniuose, galop svetimos kariuomenės išvedimu!?

Šios beatodairiškai ir neprotingai leidžiamos karo išlaidos leidžiamos drauge su jau isteriška masine propaganda, kuri pro apmokamos žiniasklaidos ruporus lote lojama be jokių argumentų ar faktų, užgožia viską. Taip pat ir mūsų sąmonę, gebėjimą mąstyti.

Mūsų telkimusi trukdoma mūsų skaldymu – primityviu, akivaizdžiu ir chamišku. Spekuliuojant net patriotiškumo korta, kuri naudojama kaip kortų blefuotojo mūsų visų mulkinimui.
Kultūros, švietimo, sveikatos ir jau net vaikų mums ir mūsų šeimoms nebereikia. Taip nusprendė KAŽKAS. O ar mums nerūpi, kas tas KAŽKAS? Labai patogu tokius mus valdyti.

Tauta naikinama jau net fiziškai ir iš pagrindų.

O mus dar skaldo.

Manau atėjo metas ne tik telktis, bet ir pasakyti mūsų visų, dar mąstančių ir dar likusių Lietuvoje, išvykusių, bet dar norinčių matyti gyvą, gražią ir sveiką Lietuvą, griežtą NE!
NE – Lietuvos pavertimui karo veiksmų zona, jos fiziniam sunaikinimui.
Ir telktis.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s