Ekspertas: “Amazon“ nusispjauti į Lietuvos politikų pareiškimus

JAV kompanija yra verslo projektas, parduodantis tai, kas parduodama, ir yra ženkliai turtingesnė už visą Lietuvos valstybę, teigia politikos analitikas Aleksejus Martynovas

Lietuvos aktyvistai nori priversti “Amazon“ išimti iš prekybos marškinėlius su sovietine simbolika.

Tai jau ne pirmas kartas, kai Lietuva reikalauja, kad nebūtų prekiaujama prekėmis su sovietiniais simboliais. Anksčiau Lietuvoje buvo “paskelbtas karas“ bendrovėms “Walmart“ ir “Adidas“ dėl prekių su tarybiniais simboliais.

Politologas, Tarptautinio naujųjų valstybių instituto direktorius Aleksejus Martynovas mano, kad visa Lietuvos politinė klasė kenčia nuo paranojinės šizofrenijos, o jos veiksmų logika pagrįsta vien rusofobija.

“Noriu pastebėti, kad “Amazon“ yra turtingesnė už visą Lietuvos valstybę. Labai tikėtina, kad “Amazon“ nusispjovė į Lietuvos politikų pareiškimus. “Amazon“ yra verslo projektas, ir jis parduoda tai, kas parduodama“, — pabrėžė politikos analitikas.

Martynovas pažymėjo, kad dėl antirusiškos kampanijos, kuri pastaruosius kelerius metus vyksta pasaulinėje žiniasklaidoje, paprasti žmonės susidomėjo sovietmečio daiktais ir praeities objektais arba atitinkamais simboliais.

“Egzistuoja sovietinės simbolikos, rusiškų žodžių mados tendencija, tai šiuo metu yra labai madingas dalykas. Jei yra paklausa, yra ir pasiūla. Kapitalizmas.“, — apibendrino ekspertas.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s