Pakeitimas Klaipėdos taryboje: vietoj atsistatydinusio V.Titovo prisiekė J. Šeršniovas

Vietoj atsistatydinusio V. Titovo Klaipėdos tarybos narių gretas keturiems mėnesiams papildė kitas „Lietuvos Rusų Sąjungos“ narys Jurijus Šeršniovas.

Ketvirtadienį miesto taryboje jis prisiekė vietoj rezonansą visuomenėje posakiais apie partizaną A.Ramanauską-Vanagą sukėlusio V.Titovą.

Darbas Taryboje Jurijui Šeršniovui nėra naujiena, mat jis jau yra dirbęs praėjusios kadencijos Taryboje kartu su V.Titovu.

Naujo tarybos nario priesaiką Klaipėdoje priėmė Vyriausiosios rinkimų komisijos narys Egidijus Viskontas. J.Šeršniovas Taryboje dirbs iki kitų metų kovo vidurio.

Pirmadienį Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas priėmė sprendimą: jo nuomone savo viešais pasisakymais apie Ramanauską-Vanagą Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos narys Viačeslavas Titovas sulaužė priesaiką nepaisant to kad teismo posėdyje dalyvavęs istorikas iš esmės parėmė V. Titovo argumentus.

Dėl V.Titovo mandato panaikinimo Klaipėdos savivaldybė planavo spręsti ketvirtadienį. Tam, kad taryba pritartų teismo sprendimui ir kad V.Titovas netektų tarybos nario įgaliojimų, būtų reikėję mažiausiai 19 politikų balsų iš 31. Suprasdamas savo likimą V.Titovas pats pateikė Vyriausiajai rinkimų komisijai prašymą dėl atsistatydinimo iš tarybos. Vyriausioji rinkimų komisija antradienį jo paties prašymu nutraukė Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos nario Viačeslavo Titovo įgaliojimus.

Klaipėdos tarybos nario mandato atsisakęs Viačeslavas Titovas teigia, kad nesutikdamas su teismo sprendimu nusprendė pats įteikti prašymą Vyriausiajai rinkimų komisijai, nes nenori suteikti galimybės jo likimą svarstyti politiniams oponentams.

„Pirma, reikia gerbti teismo sprendimą. Aš nesutinku su tuo sprendimu, bet gerbti jį turim. Ir aš priėmiau sprendimą atsistatydinti iš pareigų. Antra, kad ketvirtadienį per tarybos posėdį neduočiau oponentams galimybės gauti atrakciją“, – trečiadienį žiniasklaidai teigė V.Titovas.

Anot V.Titovo, toks teismo sprendimas yra politiškai motyvuotas.

„Aš tikėjau 20 proc., kad laimėsiu, bet aš pora procentų galvojau, kad bus spaudimo iš viršaus, kad bus politinis sprendimas. Aš manau, kad taip ir išėjo. Manau, kad kol kas pas mus Lietuvoj labai trūksta teisingumo“, – sakė V.Titovas.

Pats V.Titovas teigia, kad šiuo metu užsiima savo verslu ir augina vaikus, taip pat dėmesį skiria artėjantiems savivaldybių tarybų ir merų rinkimams, kuriuose dalyvaus su visuomeniniu rinkimų komitetu „Titov ir teisingumas“ ir sieks uostamiesčio mero posto, kadangi pats sako jaučiantis klaipėdiečių palaikymą.

„Aš turiu didelį klaipėdiečių palaikymą, mane palaikantys žmonės irgi nesutinka su teismo sprendimu, kad pažeidžiau savo priesaiką“, – teigė mandato atsisakęs politikas.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s