Paryžiaus centre kilo susirėmimų su protestuotojais, panaudotos ašarinės dujos

Paryžiaus riaušių policija šeštadienį ir sekmadienį susirėmė su „geltonųjų liemenių“ judėjimo protestuotojais Prancūzijos sostinės centre – garsiuosiuose Eliziejaus Laukuose, kur jau antrą savaitgalį rengiamos demonstracijos prieš prezidentą Emmanuelį Macroną.

Policijai teko panaudoti ašarines dujas, kad išstumtų šimtus protestuotojų, kurie susirinko garsiajame prekybiniame bulvare ir prie Triumfo arkos, praneša AFP žurnalistai.

Iš pradžių protestuotojų minia mėgino žygiuoti Eliziejaus Laukų alėja prezidentūros link, tačiau keliomis eilėmis sustoję policijos pareigūnai neleido jiems to padaryti. Todėl keli šimtai protestuotojų pasuko į šonines gatves ir mėgino apeiti policijos užtvaras.

Tuomet policija panaudojo ašarines dujas. Policija skaičiuoja, kad šioje vietoje susirinko maždaug 1500 protestuotojų. Dauguma jų išlieka ramūs, taip pat nepranešama apie riaušes ar plėšikavimo atvejus, kurių būta praėjusį šeštadienį.

Žmonės taip pat renkasi ir Bastilijos aikštėje.

Tarnybos šeštadienį jau sulaikė 343 asmenis, imamasi išskirtinių saugumo ir patikros priemonių. Pareigūnai apieško žmones visame Paryžiaus centre, konfiskuoja apsauginius akinius ir dujokaukes iš žurnalistų, kurie juos naudoja apsisaugoti nuo dujų pranešdami naujienas iš įvykio vietų.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s