Gazos Ruože per protestus prie sienos Izraelio pajėgos nušovė palestinietę

Izraelio pajėgos penktadienį nušovė vieną palestinietę per naujus protestus Gazos Ruože prie sienos su žydų valstybe, pranešė judėjimo „Hamas“ valdomo anklavo Sveikatos apsaugos ministerija.

Ministerijos atstovas Ashrafas al Qudra naujienų agentūrai AFP sakė, kad per demonstraciją, vykusią į rytus nuo Gazos miesto, moteris buvo nušauta į galvą. A.al Qudra nurodė, kad auka tapo 43 metų Amal al Taramsi.

Atstovas pridūrė, kad tai jau trečia moteris, žuvusi per panašius protestus, nusinešusius jau mažiausiai 241 palestiniečio gyvybę.

Izraelio kariškiai šio incidento kol kas nekomentavo, bet nurodė, kad apie 13 tūkst. palestiniečių dalyvavo audringose „riaušėse“ keliose pasienio vietose.

„Riaušininkai degino padangas ir svaidė akmenis, sprogstamuosius įtaisus ir granatas (Izraelio) karių ir Gazos Ruožo apsauginės tvoros link“, – sakė viena kariuomenės atstovė. „Kariai reagavo, vadovaudamiesi standartinėmis veiksmų procedūromis“, pridūrė ji.

Vėliau Izraelio pajėgos smogė dviem „Hamas“ pozicijoms anklave. Vienas „Hamas“ saugumo šaltinis sakė, kad žmonės per šiuos smūgius nenukentėjo.

A.al Qudros pranešime sakoma, kad per naujausius protestus buvo pašauti ir mažiausiai 25 kiti palestiniečiai.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s