Sirijos kariuomenė numušė Izraelio paleistų raketų

Sirijos oro erdvės gynybos kompleksai vėlai penktadienį numušė Izraelio paleistų raketų, pranešė valstybinė naujienų agentūra SANA, remdamasi vienu šaltiniu kariuomenėje.

Per incidentą, įvykusį apie 23 val. vietos (ir Lietuvos) laiku, dauguma raketų, paleistų iš „Izraelio karo lėktuvų“, buvo perimtos, sakė šaltinis.

„Buvo smogta tik Susisiekimo ministerijos sandėliui Damasko tarptautiniame oro uoste“, – SANA citavo savo pašnekovą. Valstybinė naujienų agentūra taip pat citavo Susisiekimo ministerijos šaltinį, sakiusį, kad oro uostas veikia įprastu režimu.

Izraelis anksčiau yra surengęs keletą smūgių Sirijoje, nukreiptų, anot žydų valstybės, prieš iraniečių karinius taikinius ir modernios ginkluotės siuntas, skirtas „Hizbollah“ – Irano remiamam libaniečių sukarintam judėjimui. Daugelis šių taikinių buvo teritorijose į pietus nuo Damasko.

„Buvo smogta dviem teritorijoms, kuriose esama Irano pajėgų ir Libano „Hizbollah“ judėjimo karinių pozicijų“, – nurodė padėtį šalyje stebinti nevyriausybinė organizacija „Syrian Observatory for Human Rights“.

Pranešime sakoma, kad šie taikiniai buvo netoli oro uosto ir Kisvos vietovėje į pietus nuo Damasko. Ankstesniame SANA pranešime buvo skelbiama, kad Sirijos oro erdvės gynybos baterijos atakuoja „priešo taikinius“.

Izraelio premjeras Benjaminas Netanyahu yra pažadėjęs neleisti Teherano, remiančio Sirijos prezidentą Basharą al Assadą, pajėgoms įsitvirtinti karo krečiamoje kaimyninėje šalyje.

Gruodžio 25 dieną B. al Assadas apkaltino Izraelio oro pajėgas smogus raketomis netoli Damasko.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s