Vokietijai „pabėgėliai“ per metus kainuoja 84 milijardus eurų! AfD suvažiavimo rezultatai

Interviu lenkų leidiniui „wSieci“ partijos Alternatyva Vokietijai (AfD) Berlyno skyriaus vadovas Georgas Pazderski pasakė, kad kiekvienas pabėgėlis Vokietijai per mėnesį kainuoja 3,5 tūkstančių eurų, 42 tūkstančius per metus. Viso šie Angelos Merkel svečiai Vokietijos mokesčių mokėtojams per metus kainuoja 84 milijardus eurų! Kad įsivaizduoti šių išlaidų kosminį dydį, prisiminkime, kad visos Lietuvos biudžeto išlaidos 2019 metais tebus 11,681 mlrd. eurų, o pajamos – 10,587 mlrd. eurų!

Kosminės išlaidos Merkel atvežtų dykaduonių išlaikymui ne vienintelė priežastis, kodėl AfD partijos elektoratas nuolatos auga. Atėjūnai žudo vokiečius, prievartauja, buriasi į nusikaltėlių gaujas, kurios prekiauja narkotikais, ginklais, užsiima prostitucija.

Praėjusią savaitę Vokietijoje buvo surengta operacija prieš arabų nusikalstamus klanus. Ji vyko Diuisburge, Esene, Dortmunde ir Reklinhausene. Dalyvavo 1300 policijos pareigūnų. Čia „pabėgėlių“-nusikaltėlių klanai kaljanų kavines aktyviai naudoja pinigų plovimui ir prekybai narkotikais.

Georgas Pazderski lenkų žurnalistams pasakė, kad „AfD stiprėja ir vaidina vis didesnę rolę politinėje scenoje“, nepaisant į valdžios pastangas sunaikinti šią partiją. Merkel KDS dreifavo į kairę, perėjo į socialdemokratų ir žaliųjų pozicijas ar dar kairesnes, „dėka to dešinėje susiformavo vakuumas, į kurį įėjo AfD“. „Geležinį partijos elektoratą“, politiko žodžiais, sudaro 10% Vokietijos rinkėjų.

Pagrindinė augančio AfD populiarumo priežastis yra šios partijos antiimigracinė politika. Merkel valdžia prieš šios partijos narius rengia jos finansuojamų „Antifa“ kairiųjų banditų terorą. Šie vandalai sunaikino Pazderski namą ir mašiną, prieš kelias dienas pasikėsino nužudyti Brėmeno AfD skyriaus pirmininką Frank Magnitz.

Sausio 13 dieną Risa mieste pasibaigusio AfD suvažiavimo rezultatai

2024 metais Vokietija gali pasitraukti iš ES. Tai numatyta naujame partijos „Alternatyva Vokietijai“(AfD) manifeste. AfD pateikia savo ilgametę idėją – tautų Europą – ekonominę nacionalinių valstybių bendriją. Priešingu atveju – Vokietijos išėjimas iš ES, arba Dexit.

Partija kritikuoja milžinišką ir nepagrįstai brangų ES biurokratinį aparatą. Šiuo metu parazitinę Briuselio struktūrą sudaro 44000 valdininkų ir 11 tūkstančių aptarnaujančio personalo. Per metus šiam biurokratiniam monstrui yra išleidžiama virš 8 milijardų eurų. Be to, yra 24 agentūros, kuriose dirba nežinia kiek darbuotojų ir organizacijų. AfD kritikuoja tą faktą, kad apie 4000 ES valdininkų uždirba daugiau už Vokietijos kanclerį (€ЗЗ0 000 brutto per metus).

AfD Europos parlamentą skaito nedemokratiniu organu ir nori jį paversti Europos Asamblėja. Kitas variantas – 100 delegatų nuo valstybių, kurie bus renkami nacionalinių parlamentų.

Reformos turėtų paliesti ir Europos teismą. AfD planuoja anuliuoti jo teisę kištis į nacionalinių valstybių suverenitetą. Jo funkcija būtų tarnauti viršnacionaliniu orbitru. Šio teismo teisėjus rinktų valstybių aukščiausieji teismai. Iki to momento, kol AfD planai nebus realizuoti, Vokietija neturėtų keisti ar sudaryti kokias bebūtų sutartis, liečiančias ES sienų išplėtimą, suvereniteto pažeidimą ar prisiimti įsipareigojimus be referendumo.

AfD Manifeste numatoma paleisti Europos parlamentą. „Skaitome, kad tik nacionalinės valstybės turi teisę kurti įstatymus.“

Aleksandras Gauland, AfD trakcijos Bundestage bendrapirmininkas savo kalboje pabrėžė, kad partijos tikslas – „ne sugriauti ES, o sugrąžinti ją į sveiką protą“. Jo žodžiais, bloko politinė įtaka stipriai peraugo ekonominį pagrindą.

AfD kandidatų į EP rinkimus sąrašas:

Platz 1: Prof. Dr. Jörg Meuthen MdEP

Platz 2: Guido Reil

Platz 3: Dr. Maximilian Krah

Platz 4: Lars Patrick Berg

Platz 5: Bernhard Zimniok

Platz 6: Dr. Nicolaus Fest

Platz 7: Markus Buchheit

Platz 8: Christine Anderson

Platz 9: Dr. Sylvia Limmer

Platz 10: Prof. Dr. Gunnar Beck

Platz 11: Joachim Kuhs

Platz 12: Erich Heidkamp

Platz 13: Dr. Verena Wester

Platz 14: Thorsten Weiß

Platz 15: Dr. Hagen Brauer

Platz 16: Martin Schiller

Platz 17: Dr. Michael Adam

Platz 18: Uta Opelt

Platz 19: Dr. Hans-Thomas Tillschneider

Platz 20: Mike Moncsek

Platz 21: Dr. Rainer Rothfuß

Platz 22: Julian Flak

Platz 23: Dr. Christoph Birghan

Platz 24: Christian Waldheim

Platz 25: Dietmar-Dominik Hennig

Platz 26: Dr. Rolf Böhnke

Platz 27: Jonas Dünzel

Platz 28: Hakola Dippel

Platz 29: Detlef Ehlebracht

Platz 30: Rebecca Weißbrodt

AfD sąrašo pirmu numeriu eina jos pirmininkas prof. dr. Jörg Meuthen.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s