Skvernelis žino daugiau? Ministras pirmininkas susitiko su Aleksejaus Navalno atstovu

Kol niekur oficialiai nedirbantis pasiskelbęs save Rusijos opozicijos lyderiu Aleksėjus Navalnas su šeima ilsisi Tailande jo įgaliotasis atstovas – štabo vadovas ir prabangaus namo Liuksemburge savininkas irgi niekur oficialiai nedirbantis Leonidas Volkovas penktadienį Vilniuje susitiko su Lietuvos ministru pirmininku Sauliumi Skverneliu.

Susitikime dalyvavęs premjero patarėjas Skirmantas Malinauskas žiniasklaidai sakė, kad politikai aptarė situaciją Rusijoje, kovą su korupcija, A. Navalno veiklą.

„Pasikalbėjome, kad dažnai ir valdžios atstovai, ir žurnalistai neatskiria Rusijos ir Kremliaus. Taip, apklausos rodo, kas nemaža dalis rusų palaiko V.Putino režimą, bet L. Volkovas pasidalino savo įžvalgomis apie tokių apklausų patikimumą, papasakojo apie jų pačių daromų apklausų rezultatus“, – teigė S. Malinauskas.

„Kalbėta apie tai, kad Rusijos piliečiai nejaučia priešiškumo Europos Sąjungai ir tai stipriai nepasikeitė net įvedus sankcijas. Tai lemia tai, jog žmonės keliauja, mato, lygina ir supranta, kiek oficiali propaganda skiriasi nuo realybės. Kalbėjome apie tai, kaip keičiasi Rusijos visuomenės, ypač jaunimo nuotaikos“, – pridūrė jis.

Pasak premjero patarėjo, Rusijoje L. Volkovui gresia baudžiamoji atsakomybė už protestų organizavimą. Dalis A. Navalno inicijuotų protestų buvo viešinami iš Lietuvos, publikuojant tiesiogines transliacijas vaizdo dalijimosi platformoje „Youtube“ ir „Twitter“.

Organizatoriams patalpas su įranga suteikė Europos humanitarinis universitetas, o taip daryta siekiant, kad transliacijų netrikdytų Rusija.

O gal Lietuva taip ruošia dirvą kitam JAV organizuojamam valstybės perversmui? Šį kartą – Rusijoje.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s