Rusija dislokavo papildomą naikintuvų pulką Kaliningrado srityje

Reaguodama į JAV bei NATO karinių pajėgų stiprinimą Baltijos Jūros regione Rusija dislokavo papildomą naikintuvų pulką Kaliningrado srityje. Šeštadienį apie tai pranešė šalies žiniasklaida.

„Baltijos laivyno jūrinės aviacijos sudėtyje suformuotas naikintuvų pulkas, kurio ginkluotę sudaro lėktuvai Su-27“, – naujienų agentūrai „Interfax“ citavo vieną neįvardytą šaltinį. Pasak jo, šiam daliniui taip pat priklauso anksčiau suformuotas šturmo aviacijos pulkas.

Anksčiau Baltijos laivyno spaudos tarnyba paskelbė, kad Kaliningrado srityje dislokuoto „naikintuvų pulko lakūnai tobulino pilotavimo techniką ir oro mūšio elementus (skraidydami) lėktuvais Su-27“. Be kita ko, naikintuvų pilotai „aptiko taikinį ir treniravosi priverstinai nutupdyti sąlyginio priešininko lėktuvą aerodrome“.

Praeitą savaitę Rusijos žiniasklaida taip pat pranešė, kad tame pačiame krašte dislokuojamas Baltijos laivyno pakrančių ir sausumos pajėgų 11-asis armijos korpusas buvo sustiprintos tankų pulku. Be to, praeitais metais anklave laikoma raketų brigada buvo apginkluota mažojo nuotolio balistinėmis raketomis „Iskander M“, galinčiomis nešti branduolines kovines galvutes. Šie kompleksai potencialiai galėtų smogti taikiniams kaimyninėse valstybėse, NATO narėse – Baltijos šalyse ir Lenkijoje, taip pat pietų Švedijoje.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s