Rygos miesto tarybai vėl nepavyko atstatydinti Nilo Ušakovo

Rygos miesto savivaldybės tarybos opozicijai pirmadienį vėl nepakako balsų nuversti iš pareigų miesto merą Nilą Ušakovą. Eilinis balsavimas dėl nepasitikėjimo meru surengtas opozicijos iniciatyva. Tai buvo jau trečias kartas, kai ši Rygos miesto taryba balsavo dėl nepasitikėjimo N. Ušakovu.

Prieš kelias savaites Rygos miesto tarybą sukrėtė viešojo transporto įmonės „Rigas satiksme“ korupcijos skandalas. Latvijos korupcijos prevencijos biuro (KNAB) pareigūnai sausio pabaigoje atliko kratas Rygos mero N. Ušakovo darbo kabinete ir gyvenamojoje vietoje, susijusias su anksčiau pradėta baudžiamąja byla dėl „Rigas satiksme“ viešųjų pirkimų. Po tų kratų meras sakė, kad atsistatydinti neketina, nes minėtame tyrime jam nebuvo suteiktas joks statusas ir jis nepadarė nieko nusikalstama.

N. Ušakovo partija „Santarvė“ tas kratas pavadino politiniu sąskaitų suvedinėjimu.

Šeštadienį Rygos Rotušės aikštėje buvo surengtas mitingas, siekiant paremti Rygos merą N. Ušakovą. Į renginį susirinko apie 3 tūkst. žmonių. Jis buvo taikus ir praėjo be incidentų, žiniasklaidai pasakė policijos atstovė Sigita Pildava.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s