Vengrijoje išleisti plakatai perspėja apie Briuselio planus užtvindyti ES migrantais

Europos komisijos pirmininkas ir ES biurokratai dirba ranka į ranką su Džordžu Sorošu, kad užtvindyti bloką migrantais. Vengrija perspėja piliečius apie naują migracijos kampaniją prieš ES rinkimus gegužę.

Šią savaitę Vengrijos vyriausybės išleistas plakatas praneša, kad Vengrijos žmonės turi „teisę žinoti ką ruošia Briuselis“. Ši informacija komponuojama su atvaizdais globalisto milijardieriaus Džordžo Sorošo kartu su Europos komisijos pirmininkų Žanu Klodu Junkeriu.

Valdančioji Vengrijos partija „Fides“ pareiškė, kad Briuselio planai kelia grėsmę Vengrijos saugumui. Šiuose planuose yra „eksperimentiniai migracijos projektai iš Afrikos valstybių“, priemonės „palengvinti nelegalią imigraciją migracinių vizų pagalba“ ir biudžetinės sankcijos toms valstybėms, kurios atsisako priimti migrantus iš trečiųjų šalių ir juos apgyvendinti, rengti ir maitinti.

Briuselio biurokratija aštriai sureagavo į Vengrijoje išleistus plakatus, pavadinusi juos „šokiruojančiais“ ir „nevykusia suokalbio teorija“.

Vengrai tuo tarpu rėmėsi ne pramanais, o tuo faktu, kad Europos parlamentas gruodžio mėnesį palaimino humanitarines vizas, kad „išvengti mirčių ir geriau paskirstyti pabėgėlių srautus“. Tai buvo rašoma Europos parlamento spaudos pranešime.

ES biurokratai tvirtina, kad kaip tik jie rūpinasi ES sienų saugumu, tačiau Vengrija bendros sienų apsaugos idėjoje įžvelgė EK norą kontroliuoti šios valstybės sienas ir į Vengriją įleisti nelegalius migrantus, kuriuos šiuo metu efektyviai sulaiko pasienyje pastatyta siena.

Masinės migracijos kanalų atidarymas „buvo prioritetas Junkerio komisijos nuo pat pradžių“, rašoma EK pranešime spaudai dėl „sustiprinimo saugumo ir teisėtų kelių į Europą“ praėjusiais metais. Šiame dokumente taip pat buvo kalbama apie „mėlynąją kortą“, kaip ją padaryti patrauklesne išeiviams iš pačių skurdžiausių pasaulio šalių, įvairios pabėgėlių perkėlimo programos. Buvo kalbama ir apie masinės migracijos skatinimą, ypač iš Afrikos. Komisija kvietė valstybes nares pilna apimtimi dalyvauti ir bendradarbiauti kuriant pilotinius projektus su Afrikos valstybėmis bei su kitomis šalimis, neįeinančiomis į ES.

Kas platina melagingas naujienas: Vengrija ar Europos komisija?

Europos Komisija pasmerkė Vengrijos informacinę kampaniją. Prie EK prisidėjo Vokietijos ir ES lyderė Angela Merkel, kiti globalistai ortodoksai.

Vengrijos Valstybės sekretorius Zoltan Kovacs pasakė, kad „pastaraisiais metais mes ne kartą matėme, kad komisiją vertino akivaizdžius faktus kaip dezinformaciją ir melą“. Valstybės sekretorius kaip pavyzdį pateikė tai, kad EK neigia planą, nors EP jau balsavo už jo įvedimą. Kovacs žodžiais, per šias vizas komisija „institucionalizuoja migrantų vežimą į Europą iš bet kurio pasaulio krašto, per ES valstybių narių atstovybes.“

„Vengrija jau aštuonerius metus tebelieka dezinformacinės kampanijos taikiniu“, –  pasakė Kovacs. Pasak jo, užsienio žiniasklaida kuria Vengrijos įvaizdį, kuris neatitinka tikrovės.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s