P. Porošenko pabėgo iš mitingo Čerkasuose: nervai neatlaikė ukrainiečių priekaištų

Kovo 9 d. Ukrainos Čerkasų mieste vyko mitingas, skirtas palaikyti kandidatui į Ukrainos prezidentus Petro Porošenko (rinkimai vyks kovo 31-ąją). Mitingo metu ukrainiečiai iš nacionalistų organizacijos „Nacionalinis korpusas“ atvirai paklausė P. Porošenko, kada bus suimti buvęs Ukrainos nacionalinio saugumo ir gynybos tarybos (UNSGT, ukr. Рада національної безпеки і оборони України; tai pagalbinis Ukrainos prezidento organas, sprendžiantis nacionalinio saugumo ir gynybos klausimus) vadovo pirmasis pavaduotojas Olegas Gladkovskis-Svinarčiukas ir jo sūnus, kurie kaltinami finansinėmis machinacijomis, susijusiomis su viešaisiais pirkimais Ukrainos kariuomenei.

P. Porošenko skubiai papustė padus ir iš mitingo dingo.

Jis buvo išlydėtas plakatais: „Stok ant scenos ir atsakyk į mūsų klausimus“ bei „Prezidentas nuo mūsų nepabėgs“.

Žurnalistinių tyrimų metu paaiškėjo, kad kai kurie valstybės tarnautojai Ukrainos kariuomenei jau porą metų pardavinėjo atsargines karinei technikai skirtas dalis už trigubai didesnę kainą. Dalis šių atsarginių dalių, anot Ukrainos žurnalistų, buvo iš Ukrainos karinių dalinių, o kita dalis – iš Rusijos teritorijos. Sandėrių suma siekė 9,3 mln. JAV dolerių.

Tuo tarpu Lietuvos valdantysis režimas remia Ukrainos valdžioje įsitvirtinusią nusikalstamą gaują ne tik finansais ir karinėmis priemonėmis, bet taip pat komandiruoja daug specialistų ir politikų, kurie padeda mūsų kaimynui geriau įveikti korupciją, sparčiau artėti prie vakarietiškos kultūros ir integruotis į Europos Sąjungą bei NATO.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s