Rusija siūlo Ukrainai atkurti dvišalį oro susisiekimą

Rusija siūlo Ukrainai surengti derybas dėl dvišalio oro susisiekimo atnaujinimo, pranešė Rusijos federalinė oro transporto agentūra („Rosaviacija“).

„Reaguodami į Ukrainos valdžios sprendimą uždrausti ir užsakomuosius skrydžius iš Rusijos ar priešinga kryptimi, raginame Ukrainą surengti derybas, siekiant atnaujinti tiek užsakomąjį, tiek ir reguliarų dvišalį oro susisiekimą“, – teigiama „Rosaviacija“ pranešime.

„Esame tikri, kad tai atitinka mūsų tautų bei oro keleivių interesus“, – pažymima jame.

Ukrainos vyriausybė trečiadienį nusprendė uždrausti nereguliarius (užsakomuosius) skrydžius iš Rusijos ar į ją, kuri atitinkamame nutarime įvardinta šalimi-agresore, išskyrus būtinus tarptautinių organizacijų misijų veiklai užtikrinti.

„Draudimo priemonių potencialas išseko, jos neefektyvios. Dvišalis bendradarbiavimas oro susisiekimo srityje turi būti visiškai atkurtas“, – teigiama „Rosaviacija“ pranešime spaudai.

Ukrainos vyriausybės sprendimu, reguliaraus oro susisiekimo su Rusija draudimas įvestas 2015 metų lapkričio pabaigoje. Toks sprendimas buvo argumentuotas tuo, kad „Rusija gali pasinaudodama Ukrainos oro erdve provokacijoms rengti“.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s